Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

a macie jakieś fotki bo nie uwierzę dopóki nie zobacze, że Siemian kogos przywiózł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Siemano, ja również dziękówa za spociła,

A przede wszystkim dzięki Siemian za założenie tempomatu i FISa pełnego!!

Jest tempomat, jest zabawa!! :D

Na pewno jeszcze was odwiedzę w Bielsku, bo macie mega miejscówe!

Pozdro @lll

:hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 22:38_________________________________________________Ps, już wiem po co siemianowi są potrzebne takie heble, i że mogą mu nie wystarczać jeszcze :D

Gdzie dorwałeś manetkę sterowania fisem bez wycieraczki tylnej szyby? Kupileś na alledrogo czy w aso zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi:

Te manetki to towar dość deficytowy. Ja jak wystawiłem swoją na allegro, to się nie mogłem od telefonów opędzić :>

Mam manetkę tempomatu, ale nie wiem czy jest sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi:

Te manetki to towar dość deficytowy. Ja jak wystawiłem swoją na allegro, to się nie mogłem od telefonów opędzić :>

Mam manetkę tempomatu, ale nie wiem czy jest sprawna.

no to trzymaj ją dla mnie bo będe griszy montował.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 09:45_________________________________________________

:hi:

a macie jakieś fotki bo nie uwierzę dopóki nie zobacze, że Siemian kogos przywiózł :decayed:

Godzic strzelał fotki to może coś będzie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miał aparat, ale żeby zrobić jakieś ogólne foty to juz mu nie przyszło do głowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miał aparat, ale żeby zrobić jakieś ogólne foty to juz mu nie przyszło do głowy :(

chciał zrobić fotki aut to nikomu się d*py ruszyć nie chciało to odpuścił temat... Ja mu się wcale nie dziwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja bym bez problemu zrobił parę fotek przy grillu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem ...

Dzień dobry :hi:

Te manetki to towar dość deficytowy. Ja jak wystawiłem swoją na allegro, to się nie mogłem od telefonów opędzić :>

Mam manetkę tempomatu, ale nie wiem czy jest sprawna.

tez mam taka manetke ... i manetka do pelnego fisa ... jakby ktos chcial pozyczyc na zawsze ....[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 10:11_________________________________________________

chciał zrobić fotki aut to nikomu się d*py ruszyć nie chciało to odpuścił temat... Ja mu się wcale nie dziwie.

hehehe no "ja sie mu wcale nie dziwie" ... o jaki sie znawca problemu znalazl .. przytuliles go pozniej zeby nie byl smutny ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam taka manetke ... i manetka do pelnego fisa ... jakby ktos chcial pozyczyc na zawsze

Manetkę tempomatu? Dokładnie taką? http://www.allegro.pl/item1080909326_przelacznik_zespolony_tempomat_audi_a4_00_04_lewy.html

Bo właśnie miałem klikać "kup teraz" :kox:

A manetkę do fisa to pewnie do avanta ze sterowaniem tylnej wycieraczki :( Kto mi poda numer takiej manetki do fisa ale bez wycieraczki (sedan) ? :gwizdanie: Na allegro tego nie ma to kupię sobie w aso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam taka manetke ... i manetka do pelnego fisa ... jakby ktos chcial pozyczyc na zawsze

Manetkę tempomatu? Dokładnie taką? http://www.allegro.pl/item1080909326_przelacznik_zespolony_tempomat_audi_a4_00_04_lewy.html

Bo właśnie miałem klikać "kup teraz" :kox:

A manetkę do fisa to pewnie do avanta ze sterowaniem tylnej wycieraczki :( Kto mi poda numer takiej manetki do fisa ale bez wycieraczki (sedan) ? :gwizdanie: Na allegro tego nie ma to kupię sobie w aso...

dokladnie taka :)

a manetka do fis oczywiscie z wycieraczka tyl :D tylko takie uznaje ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam taka manetke ... i manetka do pelnego fisa ... jakby ktos chcial pozyczyc na zawsze

Manetkę tempomatu? Dokładnie taką? http://www.allegro.pl/item1080909326_przelacznik_zespolony_tempomat_audi_a4_00_04_lewy.html

Bo właśnie miałem klikać "kup teraz" :kox:

A manetkę do fisa to pewnie do avanta ze sterowaniem tylnej wycieraczki :( Kto mi poda numer takiej manetki do fisa ale bez wycieraczki (sedan) ? :gwizdanie: Na allegro tego nie ma to kupię sobie w aso...

dokladnie taka :)

a manetka do fis oczywiscie z wycieraczka tyl :D tylko takie uznaje ! :D

ile chcesz za tą manetke tempomatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi po rezaniu zostały: manetka do tempomatu, 2 taśmy airbag, 2 manetki do kierunkowskazów i moduł kierownicy 'F' :D Plus oczywiście kierownica z airbag-iem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi po rezaniu zostały: manetka do tempomatu, 2 taśmy airbag, 2 manetki do kierunkowskazów i moduł kierownicy 'F' :D Plus oczywiście kierownica z airbag-iem :>

Rezałeś tempomat i została Ci manetka do tempomatu? :mysli: Nie działa i musiałeś kupić drugą? :naughty: Ile za nią chcesz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo kupiłem dwa zestawy manetek, bo jeden miałem z taśmą bez multifunkcji, no i jedna manetka została. Ale jak mówiłem nie wiem czy jest dobra, bo nigdy jej nie zakładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie czy taki moduł 8E0953549Q to jest jakiś nowszy czy jak? Bo wg opisów są F, L, N, M, P :gwizdanie: A tą manetkę chyba przygarnę, wyjdzie w praniu :mysli::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie czy taki moduł 8E0953549Q to jest jakiś nowszy czy jak? Bo wg opisów są F, L, N, M, P :gwizdanie: A tą manetkę chyba przygarnę, wyjdzie w praniu :mysli::cool1:

a w jakiej cenie masz? napisz do czakiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...