Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu raczej nowy :naughty: a że jestem z Jasienicy to chętnie wybrał bym sie na spocik ale nie wiem gdzie teraz jest i na czym polegają te spoty :)

Siema, witamy :notworthy:

ja również jestem z Jasienicy :> od 3 lat już z Bystrej :decayed:

polegają na tym, że nowy wpada z kratą piwa co spot az znajdzie się kolejny nowy :kox:

ejj.. to stara szkoła jest... Tak to było póltora roku temu jak ostatni raz na spocie byłeś... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

witam jestem tu raczej nowy :naughty: a że jestem z Jasienicy to chętnie wybrał bym sie na spocik ale nie wiem gdzie teraz jest i na czym polegają te spoty :)

Siema, witamy :notworthy:

ja również jestem z Jasienicy :> od 3 lat już z Bystrej :decayed:

polegają na tym, że nowy wpada z kratą piwa co spot az znajdzie się kolejny nowy :kox:

ejj.. to stara szkoła jest... Tak to było póltora roku temu jak ostatni raz na spocie byłeś... :decayed::naughty:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

jak już to pół :decayed:

ale teraz godzic ma postawić oraz nowy więc chyba się zjawie :cool1:

tylko jedna rzecz mogłaby mnie bardziej zmotywować do obecności, jednak jest ona niemożliwa.....że Ty byś coś zafundował....poza Swoją nieobecnością oczywiście :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jestem ciekaw jak będzie grało kompletne-nowsze bose z b7, bo właśnie dzisiaj do mnie Czaki wysyła za fajne pieniądze :kox:

Sławku, będziesz w środę na spocie? Weź mi tą manetkę tempomatu jak coś i daj znać ile za nią chcesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę na 90% mnie nie będzie. Możliwe, że bym zahaczył tylko, bo niestety w środę raczej będę miał zajęty wieczór i nie dam rady na dłużej wpaść. Co do ceny, to nie wiem, 25 zł myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Siemian zamówiłeś to dla mnie ? Czy już masz może.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Siemian zamówiłeś to dla mnie ? Czy już masz może.. :gwizdanie:

jutro będzie :) :) :)

W środę na 90% mnie nie będzie. Możliwe, że bym zahaczył tylko, bo niestety w środę raczej będę miał zajęty wieczór i nie dam rady na dłużej wpaść. Co do ceny, to nie wiem, 25 zł myślę.

uuuu... zajęty wieczór... czyżby... :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::decayed: :decayed:

:hi:

jestem ciekaw jak będzie grało kompletne-nowsze bose z b7, bo właśnie dzisiaj do mnie Czaki wysyła za fajne pieniądze :kox:

Sławku, będziesz w środę na spocie? Weź mi tą manetkę tempomatu jak coś i daj znać ile za nią chcesz :good:

jak chcesz posłuchać to przyjedz do mnie :decayed: :decayed: :decayed:

Swoją drogą nieźle miałęś popierdoloną tą instalacje u siebie...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 15:13_________________________________________________i nie tyle Andrzej z b7 co po 2007 roku bo do 2007 roku w b7 były takie same głośniki. Różniły się tylko wzmacniaczem, który nie daje zbytnio róznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jestem ciekaw jak będzie grało kompletne-nowsze bose z b7, bo właśnie dzisiaj do mnie Czaki wysyła za fajne pieniądze :kox:

jak chcesz posłuchać to przyjedz do mnie :decayed: :decayed: :decayed:

Swoją drogą nieźle miałęś popierdoloną tą instalacje u siebie...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 15:13_________________________________________________i nie tyle Andrzej z b7 co po 2007 roku bo do 2007 roku w b7 były takie same głośniki. Różniły się tylko wzmacniaczem, który nie daje zbytnio róznicy

No w każdym razie to już są te cięższe :wink4: A ta instalacja nie tyle popierdol*na co po prostu taka była fabrycznie :wink4: Były wersje bez fabrycznej instalacji (suba i wzmaka) i nie ma podłączonego cana. Na szczęście jest Kobra który to wszystko podobno ogarnia bez problemu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem które będziesz miał głośniki bo czaki mi mówił. Z końcówka B czyli te co ja mam

http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167688&c=132&f=25&orderby=asc&start=0 :shocked: :shocked: :shocked:

auto mirona w poprzednim wcieleniu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...