Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Wojtek oby te dwa dodatkowe kuce Cię zbyt mocno nie rozpędzały i zawsze na środowe spoty zatrzymały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek oby te dwa dodatkowe kuce Cię zbyt mocno nie rozpędzały i zawsze na środowe spoty zatrzymały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spoko damy rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asfalt będzie topnieć z dwóch przyczyn:

1 temperatura pod kołami

2 temperatura za wydechem

:kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam nadzieje ze nie bedzie topnial od oleju ktory bedzie ciekl z silnika :polew:

nie ma jak doświadczenia z autopsji :polew::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nie zginał hehe wiec autopsji nie było :evil:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 22:10_________________________________________________xandmar a ty zyjesz czy tylko wegetujesz co z toba cie bie to juz wogole chyba zona nie wypuszcza nigdzie łańcuszek masz zbyt krótki zeby odejsc od zlewozmywaka bo rozmiar stópek masz idealny do tej pracy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xandmar napisał mi, że na piwko w Żorach skoczymy, podał nr tel- ja dzwonie i przed jakims kolesiem durnia z siebie robie, bo mu kazałem "xandmara" zawołąć to słuchawki. :polew: :polew:

Jak to jest?? Jaki masz ten nr?? :mysli:

A co do kreski to obadamy w środe- jak nic nie urwę to sie pojawie. :decayed::kox:

Dla zainteresowanych to pokazałem juz kolesiowi z A4 2.8 Quattro jak sie zbieram ze światełek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych to pokazałem juz kolesiowi z A4 2.8 Quattro jak sie zbieram ze światełek :>

dobra robota....

co tu taka cisza..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xandmar napisał mi, że na piwko w Żorach skoczymy, podał nr tel- ja dzwonie i przed jakims kolesiem durnia z siebie robie, bo mu kazałem "xandmara" zawołąć to słuchawki. :polew: :polew:

Jak to jest?? Jaki masz ten nr?? :mysli:

A co do kreski to obadamy w środe- jak nic nie urwę to sie pojawie. :decayed::kox:

Dla zainteresowanych to pokazałem juz kolesiowi z A4 2.8 Quattro jak sie zbieram ze światełek :>

igor pisałem drugi raz nr telefonu i cisza :gwizdanie: teraz to i tak musztarda po obiedzie bo jestem od poniedziałku do piątku w Słubicach :tongue4: ale co się odwlecze to nie uciecze :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 11:42_________________________________________________

masz rację Dawid,ja Xandmara to jeszcze tylko przez mgłe pamiętam :cool1:

jeszcze nikt nie zginał hehe wiec autopsji nie było :evil:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 22:10_________________________________________________xandmar a ty zyjesz czy tylko wegetujesz co z toba cie bie to juz wogole chyba zona nie wypuszcza nigdzie łańcuszek masz zbyt krótki zeby odejsc od zlewozmywaka bo rozmiar stópek masz idealny do tej pracy :polew: :polew:

Ja już nie wiem czy go w ogóle poznam jak się pokaże :gwizdanie:

mogę wam przesłąć moje zdjęcie na tapetę do telefonu :tongue4::naughty::polew: a tak poważnie to wszystko przez zmianę pracy ale nie ma tego złego, odwiedzam przez to inne spotujące regiony :naughty: nie mogę się doczekać kiedy czas mi pozwoli aby zawitać do Bielska, :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza..... :gwizdanie:

Się wszyscy wygadali na spocie to teraz cisza ;)

mogę wam przesłąć moje zdjęcie na tapetę do telefonu :tongue4::naughty::polew: a tak poważnie to wszystko przez zmianę pracy ale nie ma tego złego, odwiedzam przez to inne spotujące regiony :naughty: nie mogę się doczekać kiedy czas mi pozwoli aby zawitać do Bielska, :naughty:

Daj chociaż znać jak jesteś gdzieś na miejscu to Ci chociaż ten magnes podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi ktoś wprowadzic jakąkolwiek zmiane w swojej niuni a od razu posypią się komentarze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...