Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Auto nie odpala


M3I

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy i koleżanki,

Problem jak w temacie. Wczoraj o 22 jeździłem i nie było problemu. Fakt że od 2 tygodni po nocy miał problemy z odpalaniem. Nie zapalał od pierwszego razu , tylko od drugiego i to z lekkim pokręceniem.

Dziś niespodziewanie wogóle nie "trybi".

Sprawdziłem świece , iskra jest , przylane paliwem. Wymieniłem świecę jedną na inną dobrą.Ale nawet na tą jedną nie zagadał.

Na desce rozdzielczej Kluczyk od immo sie nie świeci , czyli to chyba nie to.

Po nieudanym odpaleniu (kręceniu) słysze trzy sygnały z deski.Więc chyba zgłasza jakiś problem. NIe mam FIS.

Co sie mogło stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że masz LPG Może padła pompa paliwowa. Po włączeniu zapłonu pompa robi bzzzzz ??? :naughty:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 20:02_________________________________________________A to że po dłuższym kręceniu usłyszałeś 3 sygnały z deski rozdzielczej to nic innego jak sygnał że alumulator jest już słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie tylko że po długim kręceniu palił. Po pierwsze pompka paliwa nie daje w tym silniku dawki wstępnej(u mnie), czyli nie ma bzzz przy przekręceniu kluczyka. Ja miałem problem z uruchomieniem po postoju (nawet krótkim). Okazało się ze mam nieszczelną instalację gazową i do kolektora ucieka mi gaz. Pompkę kupiłem nową więc gdybyś musiał ją zakupić chętnie odsprzedam Ci po promocyjnej cenie:) Jeżeli jest iskra to pozostaje układ zasilania ( pompka, wtryski, regulator ciśnienia na listwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Ale chłopaki problem okazał się bardzo błahy . Poprostu najwidoczniej przyciął sie pływak... :wallbash:

I zbiornik świecił pustkami... Odkręciłem wąż zasilający listwe wtryskową i po przekręceniu kluczyka zero.

a zaparkowałem pod sporym ukosem i widocznie ssak nie sięgnął już.

Po zatankowaniu :kox: pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...