Jump to content
0
bhuyaaka

[ALL B6] Wykrzyknik i BREMSE po chłodniejszej nocy??

Recommended Posts

Witam, od momentu jak zaczęło robić się troszkę chłodniej - tak mi się wydaje - i auto nie stoi w garażu to rano przy zapaleniu wyświetla mi się komunikat z dużym wykrzyknikiem Bremse piszczy 2-3 razy i jest ok - stało się tak może 3 razy przez miesiąc, ale troszke mnie to zaniepokoiło, plyn "podobno" mi wymienili 2 miesiace temu, co to może byc

Klocki do wymiany :)

Masz słaby akumulator, sprawdź VAG-iem czy nie pojawia sie czasem bład niskiego napiecia na aku. Miałem podobnie, gdy auto dluzej postało, zwłaszcz w zimie. Wymiana akumulatora załatwiła sprawe.

To nie są klocki, gdyby tak było świeciła by się inna ikonka i to cały czas

I Feel Need... Need For Speed

Masz słaby akumulator, sprawdź VAG-iem czy nie pojawia sie czasem bład niskiego napiecia na aku. Miałem podobnie, gdy auto dluzej postało, zwłaszcz w zimie. Wymiana akumulatora załatwiła sprawe.

To by sie świeciła inna ikonka i cały czas

U mnie przed wymianą piszczało i znikało dopiero jak przewód w klockach się przetarł to już świeciła cały czas :tongue4:

Przy klocka świeci żólta kontrolka w górnej części FISu

To o czym kolega mówi to czerwona wielka ikona + napis BREMSE pojawiająca się na _całym_ wyświetlaczu

I Feel Need... Need For Speed

Sprawdź akumulator. To nie są klocki. Przy zużyciu klocków świeci się permanentnie żółta kontrolka

logo A4KP_new_250x80.jpg

1.9 AVF LX7Z/0.60 sprzedany

2.0 CNHA LY9B w użytkowaniu

Guest TrueOgre

zacznij od sprawdzenia poziomu płynu, skoro tylko "podobno" go wymienili :wink4:

ja miałem ten sam problem, uzupełniłem płyn i jest ok od tamtego czasu, jeśli poziom płynu będzie ok wtedy sprawdź aku, acha i poszukaj na forum bo było jużo tym kilka razy pisane :wink4: