Jump to content
0
Pietka

[ALL] Dobry warsztat w wawie od zawieszenia ...

Recommended Posts

Hej,

Nie bijcie od razu - szukałem w polecanych warsztatach i nie znalazlem - wiec pytam w dziale od zawieszenia. Z tyłu coś mi wali - nie wiem czy to amorek czy cos innego ( wali na poprzecznych wysokich nierównościach przyczym musze przjechac troche szyciej - na wolnych progach nie stuka ). Równiez przy ruszaniu z tylu dochodzi gluchy odglos... nie mam pojecia co to moze byc - mo "nadworny" mechanik szukał i ... nie znalazł ( ale on raczej elektryk ... ).

Pytania są dwa - co to moze byc ? ( wie że wy nie wróżki ale może ktoś coś miał podobnego )

Druga sprawa ( jak w tytule) gdzie dobry zakład w warszawie od zawieszenia ( i nie ASKO na albatrosów ;)

Pozdrawiam

Pietka

A4 / 2.0 TFSI Ultra / Avant / 2018 

Jakieś namiary ? zaraz wrzuce w wyszukiwarke adres moze cos wyhaczę...

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 14:47_________________________________________________Ok namierzyłem - popularny jest wśród nas ale skuchy też im się zdażały - z tego co widzę oni nie od zawieszeń ale raczej od mechaniki ogólnej - macie coś bardziej dedykowanego ?

Ugryzę się w język ... a może nie - Kolego Nosfer- dzieki za linka ale w pierwszym poście zaznaczyłem że przjżałem polecane zakłady i nic sensownego nie znalazłem - link prowadzi do wszystkich polecanych a nie do konkretnego...

Dodam - to nie jest moje pierwsze forum i znam zasady - najpierw szukam jeśli nie znajdę - pytam.

Ugryzę się w język ... a może nie - Kolego Nosfer- dzieki za linka ale w pierwszym poście zaznaczyłem że przjżałem polecane zakłady i nic sensownego nie znalazłem - link prowadzi do wszystkich polecanych a nie do konkretnego...

Dodam - to nie jest moje pierwsze forum i znam zasady - najpierw szukam jeśli nie znajdę - pytam.

To świetnie :naughty:

Ale nie dziwię się, że nie znalazłeś konkretnego zakładu skoro szukasz tego jedynego od zawieszenia.

Nie kojarzę zakładu mechaniki pojazdowej, który zajmuje się wyłącznie zawieszeniem.

W tym wątku polecanych jest wiele zakładów i są to zakłady, które na forum się sprawdziły. Na Przasnyskiej jest dobry zakład, zdażyła im się wtopa ? A komu się nie zdaża, u Filipowskiego zawsze robią wszystko jak należy, a ostantio źle wsadzili kratkę w zderzak i mi wyleciała po drodze.. :dontknow:

Ok - może i racja ... choć znam taki zakład - jest to ASKO ( ulicy teraz nie pamietam ) specjalizowali sie w zasadzie tylko w naprawach zawieszenia...

Fakt ostatnio jakoś zeszli na psy. Co do wtop - tak będąc całkiem szczerym - nie powinny się przytrafiać - zwłaszcza że z opinii wynika że nie były banalane. Wiem z doświadczeń że czasem zakłady "jadą" na opinii i tak sobie się przykładają...

No nic zaryzykuje z Przasnyską,

Dzięki za pomoc

Jeśli masz wątpliwości, a Piastów nie jest dla Ciebie za daleko. Możesz podjechać do Filipowskiego. Lub najpierw zadzwoń do niego i podpytaj trochę.

:hi:

Piastów nie jest za daleko - kim jest Filipowski - jakiś namiar ?

@Pietka,

To ja się przy okazji spytam - mam identyczny objaw. Wiadomo co tak tłukło? U mnie amorki niedawno wymienione, więc to nie one...

PW

Hejka,

No nie wiadomo - bo nadal nie wyrwałem chwili aby pojechać - boje sie ze bedzie to usterka której mogę szukać a szukać ...