Jump to content
1 1
Vendeur

SKRZYNIE BIEGÓW - WROCŁAW

Recommended Posts

SKRZYNIE BIEGÓW, naprawda, remonty, diagnostyka, wymiany olejów etc. Manuale i automaty. Nienajgorsze ceny.

Polecam, zrobiłem u nich remont skrzyni biegów, która jak się okazało miała wiele problemów (Tryb awaryjny, uszkodzony elektrozawór, tłoki, tarczki etc. etc...). Działa wyśmienicie. Miła i profesjonalna obsługa.

www.autolek.pl

AUTOLEK

UL.MILICKA 2

51-127 WROCŁAW

TEL: 502-655-837 MANUAL

TEL: 502-655-816 AUTOMAT

TEL: 071/32-76-780 BIURO

NA PRZECIWKO C.H. MARINO/TESCO

Pozdrawiam.

Chciałem się spytać o warsztat gdzie wymieniają oleju w skrzynie. Dzwoniłem do Autolek i mi powiedzieli, że wymiana oleju + filtr 1100zł. A do ile slyszałem w MULTITRONIC-u filtr się nie wymienia. Ewentualnie jeśli skrzynia się otworzy do remontu, to wtedy. Dzwoniłem do SYLTOM i tam mi mówili do 700zł.

Poszukuję na terenie Dolnego Śląska warsztatu zajmującego się automatami (tiptronic w a4 b5 2.4). Problem - nie działa ręczna zmiana biegów w tiptronicu, ogólnie skrzynka super -nic nie przeciąga, nie szarpie, płynna zmiana biegów na automacie tylko problem z ręczną zmianą biegów. Jak ktoś zna i może polecić jakiś warsztat to proszę o info w tym temacie lub na priv.

znajomy u nich robił skrzynie automatyczna też byłem u niego ale tylko pożyczałem klucz do spuszczenia ale jeśli bym miał robić skrzynie to też oddam do niego zadzwon spytaj co i jak

Audi A4 1.9 TDI 110KM AFN+
Audi A4 1.8 125 KM sedan

Ja polecam ASB Długołęka, dobre ceny, profesjonalne i szybko :) byłem u 2 innych na dolnym śląsku jeden, we Wrocku drugi, nic nie dało, chcieli mnie naciągnąć na wyciąganie sterownika i sprawdzanie za 1500zł... okazało się, że wystarczyła adaptacja skrzyni biegów i po problemie (500zł) :)

Dnia 25.12.2014 o 20:13, Krzysztof27 napisał:

Ja polecam ASB Długołęka, dobre ceny, profesjonalne i szybko :) byłem u 2 innych na dolnym śląsku jeden, we Wrocku drugi, nic nie dało, chcieli mnie naciągnąć na wyciąganie sterownika i sprawdzanie za 1500zł... okazało się, że wystarczyła adaptacja skrzyni biegów i po problemie (500zł) :)

też duzo dobrego słyszałem o nich

W dniu 25.12.2014 o 20:13, Krzysztof27 napisał:

Panowie, miał ktoś jeszcze styczność z ASB Długołęka? 

Odgrzeje kotleta bo minęło już parę lat audi a4b6 1.8t bfb chce wymienić olej w multitronicu gdzie najlepiej w dolnośląskim i z jaka cena mniej więcej. 

51 minut temu, Mefi1985 napisał:

Odgrzeje kotleta bo minęło już parę lat audi a4b6 1.8t bfb chce wymienić olej w multitronicu gdzie najlepiej w dolnośląskim i z jaka cena mniej więcej. 

Dobrym wyborem we Wrocławiu jest VAG Serwis, wiem, że robią takie rzeczy i znają się na swoim fachu. Ceny niestety nie znam.

Nie wymieniają w multitronicu 

Witam,

Ktoś orientuje się ile aktualnie kosztuje wymiana oleju w TIP quattro w okolicach Wrocławia ?