Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzysztof27

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. poleci ktoś jakieś miejsce do regeneracji turbo ? bo tak szukam jakiś opinii w dolnośląskim i ciężko... na fb znalazłem TX Performance turbo we Wro - robią hybrydy i mają dość ciekawe projekty: https://www.facebook.com/TXPerformanceTurbo/?fref=ts ale numeru nie odbierają, i adresu żadnego nie ma no a na forum naszym w 2011r polecał ktoś http://www.turboreg.eu/- ale innych opinii brak, a 160km w jedna stronę to trochę daleko, żeby tak o się przejechać szkoda czasu i paliwa ;> a turbo sypie coś błędami... P0235, a wczoraj P0299...
  2. i jak tam kupiłeś może te uniroyale ? bo tez się zastanawiam właśnie nad takimi do swojej... i szukam opinii po forum
  3. Ja mam ten sam problem wiec jak ktoś ma juz cos sprawdzonego i chetnie poleci byłbym wdzięczny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Posłuchaj sie Deva, gościu wie co mówi, to najlepszy spec jakiego znam ! Zdrówko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Dzieki za info od poniedziałku zabiorę sie za polośki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Spróbuję jeszcze z tą półosią, ale dzwoniłem dzisiaj do poprzedniego właściciela pytać o przeguby czy może wymieniał, to mówił że nie pamięta, ale że to na pewno nie to, że to raczej coś z elektryką, albo jakimiś kablami, bo stało się to jak wyciągał busa z błota i ciągnął go potem pod górkę i niby to spowodowało to bicie ABS, z którym ja się teraz męczę - jak myślisz DEV może mówić prawdę? czy ściema ?
  7. Zadzwonię do gościa od którego kupowałem audi i zapytam czy może wymieniał przegub, i jak tak to który, mam nadzieję, że będzie skłonny do pomocy znalazłem coś takiego: zewnętrzny przegub: https://www.ucando.pl/produkt/zestaw_przegubu_polosi_napedowej_zewnetrznej-gkn-304335/N-U10C009D986-5 wewnętrzny: https://www.ucando.pl/produkt/zestaw_przegubu_polosi_napedowej_wewnetrznej-skf-vkja_8008/N-U10C022D040-5 i takie coś dziwactwo ? ;o http://allegro.pl/przegub-audi-a4-02-montaz-wroclaw-i5642361622.html tam nie ma w ogóle pierścienia i też kurde oglądam te aukcje na allegro, to co przegub bo inaczej wygląda, ten co my przymierzaliśmy to był chyba taki sam jak był zamontowany? nie wiem czy pamiętasz ?
  8. nie, sprawdziłem tylko numery czy się zgadzają, bo zwrotnica definitywnie miała inny numer (prawa miała dobry i czujnik dobrze wchodził) lewa źle wchodził więc sprawdziłem po numerach i okazało się, że była z 2.5 TDI b6, zmieniłem na dobra i czujnik teraz niby dobrze siedzi, lewy tak samo jak prawy. A co myślisz, że przeguby jeszcze wypadało by wymienić ?
  9. hmmm, ale z tego co wiem, to tych czujników się nie reguluje, odległość jest podobno stała ? przedzwonię do Ciebie jutro Tomasz to pogadamy jak masz chwile albo teraz jak jeszcze nie śpisz
  10. trochę to trwało, ale dzisiaj wróciłem od Olka z AZ Serwisu (weekend w Gdyni u rodzinki). Wymieniliśmy zwrotnicę, zamontowana przez poprzedniego właściciela zwrotnica miała inne numery, a do tego była z b6 2.5 TDI czujnik wylądował już na środku, tak jak po prawej stronie, ale ABS dalej bije...już rozłożyłem ręce i płaczę sprawdziłem pół-ośki wg numerów są takie same, zwrotnice już też takie same, a ABS jak bił tak bije dalej porażka jakaś .... od początku tematu wymieniłem: - czujniki abs przód tył komplet - pompa abs/esp + aktualizacja oprogramowania i adaptacja - klocki tarcze przód tył - łożyska - nowe opony, inne felgi - pół zawieszenia i zbieżność robiona przy okazji na bieżąco - zwrotnica - zaciski, tłoczki, płyn hamulcowy czy jest jeszcze cokolwiek co może mieć jakiś wpływ na bicie ABS i być związane z ABS a ja tego nie zrobiłem? dodatkowo dodam, że zawsze się dzieje w tym samym momencie, przy dohamowywaniu przy prędkości około 20km/h - 0km/h ... HELP? any idea ???
  11. Nie chce nikt zmienić auta na a4 b7 3.0 TDI, 204HP 2005r ? moje (znane już z kilku zlotów:P) dostałem ofertę wyjazdu na stałe do Anglii z firmy i raczej nie będę na początku zabierać auta, a szkoda, żeby stało pod chmurką.... dla osób z którymi się jeszcze nie znam link do fot, oglądać od dołu https://plus.google.com/u/0/photos/103893175905562014420/albums/6168805429264642449
  12. No dokładnie airbagu moj błąd to u mnie swieci ABS czasami xD Mala pomyłka ;p i tez od foteli Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Daj znac jak uporasz sie z kostkami do foteli zeby nie pokazywało błędu absu bo kuzyn zmieniał i od tego czasu ABS swieci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Brzydka pogoda wiec w temacie tez cicho ;p
  15. akjam, sam wiesz dobrze, że najwiekszą przyjemnością przy modzeniu jest to, że po pierwsze robisz to sam, a po drugie, uczysz się przy tym swojego auta ja przez ostatnie pół roku, o swoim audi dowiedziałem się praktycznie wszystkiego, na co uważać, co sprawdzać, na co zwrócić uwagę i kiedy to własnie wiedza w tym zakresie jest w tym momencie BEZCENNA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.