Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Aut. zamykanie po przekroczeniu 15km/h jak to wyłączyć


miniek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, miałem dzisiaj taką przygodę, wróciłem z dzieckiem z zakupów, podjechałem pod brame, wysiadłem ją otworzyć , po czym chce wsiąść do auta , a ono zamkniete. Silnik chodzi, dziecko w aucie, dobrze że klucze od domu miałem przy sobie to pobiegłem po drugi kluczyk i otworzyłem go wkładką. Masakra poprostu, już by szyba poszła, gdybym nie był pod domem, albo klucze miał w aucie.Przeszukałem forum i nie znalazłem kodowania, może ktoś mi podpowie jak wyłączyć zamykanie pow 15 km/h.Dodam ,że to pierwsza taka przygoda.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, miałem dzisiaj taką przygodę, wróciłem z dzieckiem z zakupów, podjechałem pod brame, wysiadłem ją otworzyć , po czym chce wsiąść do auta , a ono zamkniete. Silnik chodzi, dziecko w aucie, dobrze że klucze od domu miałem przy sobie to pobiegłem po drugi kluczyk i otworzyłem go wkładką. Masakra poprostu, już by szyba poszła, gdybym nie był pod domem, albo klucze miał w aucie.Przeszukałem forum i nie znalazłem kodowania, może ktoś mi podpowie jak wyłączyć zamykanie pow 15 km/h.Dodam ,że to pierwsza taka przygoda.Pozdrawiam

skoro pierwsza taka przygoda-skad wiesz,ze to ta opcja?w tej opcji auto nie zamyka sie samo-zamyka sie po przekroczeniu okreslonej predkosci i otwiera sie albo wyjeciem klucza ze stacyjki,albo przyciskiem centralnego,kolo klamki,albo zwyklym otwarciem drzwi kierowcy-nie zamyka sie "samo" na postoju-proponuje najpierw podlaczyc Vaga w sterowniku modulu komfortu-moze pokaze jakiecs bledy-moze to wina modulu

a tak a'propos-to chyba slabo szukales :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_niedziala_centrlalny_zamek_po_probie_aktywacji_jest_zamkniecia_przy_15kmh-t86598.0.html;all=#lastPost[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 22:51_________________________________________________ nastepny link- w B7 jest tak samo jak w B6

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36902.0.html;highlight=zamykanie+powyżej+15+km+h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma zamykanie auta które stoi do zamykania po przekroczeniu określonej prędkości .... dziwna sprawa z tym zamknięciem :mysli:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________podłącz Vaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma zamykanie auta które stoi do zamykania po przekroczeniu określonej prędkości .... dziwna sprawa z tym zamknięciem :mysli:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________podłącz Vaga :)

no ale jak już się przekroczy prędkość, drzwi się zamkną to otwarcie drzwi kierowcy nie powoduje odblokowania wszystkich drzwi przecież... sam nie wiem czy ponowne zamknięcie drzwi powoduje od razu ich "zablokowania" nie próbowałem takiego manewru jak założyciel wątku, ale muszę spróbować z otwartą szybą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dlatego że jak się otwiera drzwi kierowcy to reszta jest zablokowana, uznałem że to dziwne co się przydarzyło koledze ....

ponowne zamknięcie nie powoduje zablokowania ...ja często zamykam drzwi z odpalonym silnikiem a w środku jest Julka ...ale dosłownie na kilka sekund ... może czas ma jakieś znaczenie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponowne zamknięcie nie powoduje zablokowania ...ja często zamykam drzwi z odpalonym silnikiem a w środku jest Julka ...ale dosłownie na kilka sekund ... może czas ma jakieś znaczenie

tutaj tez sie zacząłem zastanawiac nad tym... :mysli: jesli jest to funkcja "antynapadu" jako takiego-wiec moze i czas ponownego zamkniecia drzwi tez ma znaczenie-w B7 moze byc nowoczesniejsza "wersja" tej opcji... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...