Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ON Verva czy Ultimate do TDI


Mariusz65

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając ten wątek chciałem poznać opinie o markowych paliwach poszczególnych sieci. Widzę, że jak zwykle opinie są podzielone i każdy preferuje swoją ulubioną sieć :good:

Myślę jednak, że powinniśmy oddzielić pojedyncze wpadki i incydenty! Wszędzie mogą się zdarzyć czarne owce. Trafiając na taką podejrzaną stację która fałszuje paliwo można się zrazić raz na zawsze do sieci, którą ona reprezentuje. Nie zawsze musi to być opinia sprawiedliwa dla wszystkich stacji. Dlatego wydaje mi się, że bardziej miarodajne są opinie osób które korzystają z danej marki paliwa w dłuższym okresie czasu. :mysli:

A tak na marginesie - ciekawe jakie znaczenie dla naszej (myślę o męskiej części kierowców) sympatii do danej stacji ma uroda pań kasjerek... :cool1:

W mojej okolicy na BP są ładniejsze niż w Orlenie, a jak jest u Was? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak przeciez wiekszosc stacji w polsce zaopatruje orlen :decayed:

ja tankuje na Neste bo mam to samo paliwo co na shellach, bp i orlenach za mniejszą kwote :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chyba 2 dystrybutorzy, Orlen i coś jeszcze mogę dopytać u kolegów :wink4:

Dystrybutorzy też czasem walą na paliwie ale nie do takiego stopnia że kontroli w cysternie nie przejdzie, jak wlewają do zbiorników na stacji to już stacja robi lub nie robi domieszek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankuje na Neste

to zabajerzyć i puścić oczko możesz do... dystrybutora :decayed:

ewentualnie możesz sobie pomachać szlauchem :decayed::polew:

w Olsztynie na BP są takie laseczki, że patrząc na nie przy płaceniu zawsze zapominam pinu :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...