Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie i jaką instalację w Wlkp ?


Filemon75

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad instalacją gazową do mojego autka . Silnik 1.6 , 96r. 150 tys.km. spalanie na poziomie 7 l. Mam pytanie gdzie w okolicy Poznań - Konin najlepiej założyć i jaką . Wiele dobrego słyszałem o serwisie Szymańscy w Pyzdrach oraz Dom-Gaz we Wrześni , niektórzy z Poznania tam montowali i są zadowoleni . Proszę o namiary i orientacyjny koszt , może oprócz tych dwóch stacji są inne dobre a może lepsze . Jak odróżnić BRC oryginalną od Polskiej podróbki bo zaproponowano mi BRC za 2100 i za 2800 . Czy może warto zainteresować się Lovatto za 2300 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co do BRC to są tam mieszane części w instalacji częśc masz ori a resztę wkładają polskie graty ,ale nie ma się czym przejmować szwagier ma taką instalację w A4 1,8 T 150 Ps i nie narzeka instalacją zakładał w Manieczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry warsztat w Pyzdrach zdecydowanie polecam .... kilku moich znajomych robiło tam instalację LPG i do dzisiaj chwalą :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj długo się zbierałem ale instalacja już jest . Lepiej późno niż wcale . Założyłem Stag 4 , reduktor Alaska i wtryski pojedyńcze Rail . Całość 2200 zł. Warsztat polecony przez znajomego który od paru lat zakładał tam instalacje . Jak na razie spisuje się świetnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz alaske to sie ciesz póki mozesz :polew: bo juz nie długo skończy sie sielanka Alaska jest OK w autach 90KM, jezeli bedziesz miał troche za duze dysze i nie bedziesz krecił do odcinki to jakos da sobie rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem w Swarzędzu u gościa który ma zakład od 10 lat , mówił że Alaske montują bo poprzedni model który montowali był kiepski i miał dużo wymian na gwarancji . Pewnie są lepsze reduktory i wogóle instalacje ale co można chcieć za tak małe pieniądze . Zobaczymy jak to się będzie sprawować , jakby co jest gwarancja . A czy moglibyście coś więcej o tej Alasce powiedzieć , co się z nią dzieje ? Psuje się czy po prostu nie daje rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...