Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak podświetlenia drzwi i nód


resocjalizator

Rekomendowane odpowiedzi

s-liny w B5 tak mialy niestety.. :thumbdown:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 19:31_________________________________________________14 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz auto z FISem??

Czy jak otwierasz drzwi pokazuje, że rzeczywiście są otwarte??

I czy nie ma podświetlenia otwierając każde drzwi czy tylko jedne? np. kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko z pół FIS em

Tak jak otwarte drzwi pokazuje ze są otwarte

nie ma podświetlenia w ogóle, w każdych drzwiach jak również podświetlania nóg, auto mam od paru miesięcy i wiem ze było, od pewnego czasu pewnie już nie świeciło a zwróciłem uwagę dopiero dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie zobacz bezpiecznik

:hi:

a tak na marginesie modelu B5 nie produkowano w 2002 roku i silnik zapewne masz AJM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temacik bo mnie problem dotknął :confused4:

Tylko że u mnie przypuszczam oświetlenie padło przez montaż konsolki od gazu bo zażyczyłem sobie w tym schowku pod kierownicą po lewej (przez jakiś czas się męczyłem) i dziś go w końcu przerzuciłem do tunela środkowego żeby był lepiej widoczny i po rozbiórce tego plastiku pod kierą znalazłem leżący jakiś przekaźnik który wsadziłem z powrotem ale niestety podświetlenie drzwi i nóg nie wróciło wiec gdzie szukać dalej przyczyny, gdzieś w okolicy kierownicy jest jakaś kostka, przekaźnik który mógłby być odpowiedzialny za tą awarię ? (na pewno bezpiecznik nr 14 jest dobry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy tez mam podobnie, z tym ze ja mam urwany ten uchwyt do przelączania przedniego oswietlenia na podsufitce. czy wy nawet jak przelaczacie to wam nie dziala? bo ja nie mam jak tego sprawdzic, musze poprostu wymienic.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...