Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Temat może byc śmieszny


breed

Rekomendowane odpowiedzi

Olo - ale rozumiem, że Ty nie chcesz napisać, że zakładasz zimówki jedynie, jak leży śnieg..... :naughty::shocked: a nie zależnie od temperatury??

chyba nie czytasz tego co napisalem...

napisalem ze jezdze na wielosezonowych od tego roku bo sniegu jest malo. a niezaleznie od temperatury zimowka na czystym asfalcie przy dlugiej trasie zachowuje sie źle, do tego ciezko kupic opony o potrzebnym mi indeksie predkosci. kiedys zmienialem opony jak temp spadala ponizej 7st i od tego dnia tracilem duzo frajdy z jazdy, do tego zuzywajac zdecydowanie bardziej opony pracujace w warunkach do jakich nie zostaly stworzone.

fakt ze te moje opony na sniegu spisuja sie gorzej niz porzadna zimowka ( i o ot mi chodzilo z przekladaniem opon) ale nadrabiam to napedem Q a do tego zdarza sie to tak rzadko u nas ze jestem zadowolony z kompromisu.

kiedys dla mnie bylo nie do pomyslenia zeby sie pozytywnie wypowiedziec o uniwersalnej oponie, teraz dzieki tym oponom http://tnij.org/goodyear musze stwierdzic ze technologia poszla do przodu.

no i nie stoje w kolejkach do przekaldania opon dwa razy w roku;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO_GDA jeśli jest to zgodne z podpisem to ty mieszaksz w pomorskim, a tam sniegu faktycznie jak na lekarstwo bo zimy są bardzo łagodne. Przyjedź do nas na Śląsk albo ogólnie do Polski południowej to pogadamy :gwizdanie: Bardzo szybko zmienisz zdanie i będziesz zakładał prawdziwe zimówki w biegu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem wyraźnie ze w innych czesciach kraju to nie przejdzie.

mnie nie trzeba przekonywac bo opony zimowe najlepiej sie sprawdza w ZIMOWYCH warunkach.

ale u nas tego jak na lekarstwo wiec wybrałem kompromis. moim zdaniem udany...

do tej pory grzecznie co pol roku przkladalem oponki.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...