Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox: może pokażą jak się gra w siatę jak nasi panowie :mysli:
Opublikowano

Żona "Na dobre i na Złe" , córka Krecika a trzeciego telewizora nie mam ....jedynie w necie mogę kurcze. Ale by było jak by dziewczyny wzięły przykład z chłopaków PODWÓJNA KORONA tego jeszcze w Historii nie było.

Opublikowano
  • Autor

Żona "Na dobre i na Złe" , córka Krecika a trzeciego telewizora nie mam ....jedynie w necie mogę kurcze. Ale by było jak by dziewczyny wzięły przykład z chłopaków PODWÓJNA KORONA tego jeszcze w Historii nie było.

bedziemy cie informowac na bierzaco... :wink4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 20:57_________________________________________________

:kox: może pokażą jak się gra w siatę jak nasi panowie :mysli:

nasze dziewczyny tez umieja grac w siate...i te posladki... :wink4:
Opublikowano

jest gdzieś relacja w necie ....

pośladki piszesz...

dobra spadam na żona do kuchni uciekła !!!!

hihihihih

Opublikowano
  • Autor

2-1 hiszpanki urwaly nam seta[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 21:22_________________________________________________...i sie Hiszpanki rozegraly... :confused4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 21:33_________________________________________________czwarty tez dla Hiszpanek...

Opublikowano

Wracam nie oglądam nie na moje nerwy!!

P.S Pośladki faktycznie fajne :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

...oczekiwania i presja byly ogromne,ale nasze dziewczyny-daly rade...bravo... :notworthy:

jutro z Chorwacja :wink4:

Opublikowano

udało się :good:

Opublikowano
  • Autor

ogladales Adam?

Opublikowano

ogladales Adam?

oglądałem mecz Lecha z Legią ale co kilka minut zerkałem na Polsat ....

Opublikowano
  • Autor

oglądałem mecz Lecha z Legią ale co kilka minut zerkałem na Polsat ....

i jAK tam Kolejorz?
Opublikowano

No właśnie jak Lech mógł przegrać ;(

Opublikowano

oglądałem mecz Lecha z Legią ale co kilka minut zerkałem na Polsat ....

i jAK tam Kolejorz?

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: 2 do tyłu :sick3:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 22:23_________________________________________________

No właśnie jak Lech mógł przegrać ;(

słabo grają ostatnimi czasy niestety ....

Opublikowano
  • Autor

...no i 3-0 w setach-pieknie :notworthy:

Opublikowano

Na jakim kanale ten mecz leci ??

Opublikowano

Na jakim kanale ten mecz leci ??

Polsat HD :)

Opublikowano

Na jakim kanale ten mecz leci ??

na Polsacie leciał :decayed:

Opublikowano

To pupa.Nie mam Polsatu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To pupa.Nie mam Polsatu :decayed:

Ciebie tez Prezesie bedziemy informowac :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.