Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Uff

no to teraz tylko ładnie ogolić Bułgarię :decayed:

moge ja,moge ja? :tongue4:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:00_________________________________________________na razie ida łeb w łeb :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:34_________________________________________________no to jeden w plecy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie moze jakiegos linka do stream tego meczu w sieci, bo niestety TV nie mam w pokoju :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosze wrazenie,ze Bułgarki-po prostu sa lepsze,a "nasze" graja pod presja i nic im nie wychodzi...[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:05_________________________________________________sa tylko wyniki na "live" http://www.cev.lu/mmp/online/website/highlights/index_EN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem

http://www.justin.tv/zemsta9/popout

Ale niestety co chwile trzeba odswieżac bo transfer dla naszego kraju jest wykorzystany w 100% :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym tą Barańską wytarmosił za suty i zasadził w dupeczkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym tą Barańską wytarmosił za suty i zasadził w dupeczkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Poziek to Ty jeszcze możesz ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym tą Barańską wytarmosił za suty i zasadził w dupeczkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Zgadzam sie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym tą Barańską wytarmosił za suty i zasadził w dupeczkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

to masz... d4d7c22a7e7478b9a7a06808daadf2ae.jpg

fc632162e1ff869bm.jpg

33d9d66ab9931323m.jpg

af94aa9e34acb3e1m.jpg[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:35_________________________________________________...co ten "kaczor" wyprawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurw-a nerwicy się łyknę przy takim meczu :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: jebnij piwo Adam :wink4:

no właśnie nie mam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurw-a nerwicy się łyknę przy takim meczu :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: jebnij piwo Adam :wink4:

no właśnie nie mam :mysli:

napierniczam już piunte sztukie :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niby sport to zdrowie a że w alkoholizm się wpada to nikt nie mówi już ani słowa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam od razu alkoholizm-pijemy bo lubimy,a nie ,ze musimy...Poziek-zdjecia podobaja Ci sie,jak robilem Ance nad morzem? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niby sport to zdrowie a że w alkoholizm się wpada to nikt nie mówi już ani słowa :gwizdanie:

stary dzięki temu cycki Barańskiej wydają mi się większe :good: :good: :good: :good: :good:

do tego dochodzę do wniosku, że Oli Jagiełło dałbym pytkę do obrobienia :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:10_________________________________________________

Poziek-zdjecia podobaja Ci sie,jak robilem Ance nad morzem? :naughty

weź ty mnie nie wkurwiaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi kurde brakuje Skowrońskiej :evil:

Kasia trenowała na Skrze w Wawie...a Poziu wtedy trenował lekkąatletykę na Skrze w Wawie :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi kurde brakuje Skowrońskiej :evil:

Kasia trenowała na Skrze w Wawie...a Poziu wtedy trenował lekkąatletykę na Skrze w Wawie :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

nie mów że ją miałeś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...