Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] CO oznacza migający wykrzyknik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to aku na 100 % podładuj :good:

niesądze podładowałem i .....PLEEEEE :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

widocznie aku do wymiany skoro ładowanie nie pomogło :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

widocznie aku do wymiany skoro ładowanie nie pomogło :gwizdanie:

niestrasz :shocked:

ale co ma konrolka od płynu ham do aku??

Opublikowano

Bulik to ja cie juz nie jarze

piszesz że ci miga wykrzykni i trzykrotny dżwiek tak

teraz piszesz coś o płynie .

Jak nie jestes pewny co do aku to go zmierz miernikiem ile ma volt

Opublikowano
  • Autor

Bulik to ja cie juz nie jarze

piszesz że ci miga wykrzykni i trzykrotny dżwiek tak

teraz piszesz coś o płynie .

Jak nie jestes pewny co do aku to go zmierz miernikiem ile ma volt

ale ja nic nie pisałem że mi piszczy to dziadostwo

Opublikowano

ja się podłaczyłem pod temat bo mysłałem że już ktoś to rozwiązał i to mi piszczało jak auto stało zapalone normalnie pracowało i jak ruszłaem to wykrzyknik kilka razy napewno wiecej niż trzy i trzy piski zgasiłem auto i odpaliłem odrazu i było ok :blink:

Opublikowano

przy porannym odpaleniu autka ( na początku stycznia tego roku) pojawiał mi się wykrzyknik i pikało coś 3 razy po czym znikło. Sprawdziłem aku i się okazało że ma już 6 lat :evil: wymieniłem i od tamtej pory już mi się wykrzyknik nie pojawił. :cool1:

Opublikowano

mi mruga jak odpalam rano po dużych mrozach i po chwili gaśnie To jest wina słabego akumulatora jak tylko sie podładuje już nie mruga pozdro

Opublikowano

ja tez mam tak rano ze po odpaleniu zapala mi sie kontrolka od ABS ( dazylo mi sie to moze 3 razy)....

ale dodam ze aku mam stare i jak odpalam to kreci dosc ciezko wiec prawdopodobnie jest to przyczyna

Opublikowano

U mnie też migał wykrzyknik , ale oznaczał zużycie klocków hamulcowych. po ich wymianie wszystko wróciło do normy. :>

Opublikowano

Ja MAM PODOBNY PROBLEM, TYLKO MI SIE ZAŚWIECAJĄ KONTROLKI PRZY WIĘKSZEJ PRĘDKOŚCI TAK OK 130 KM/H, ALE JAK ZGASZE SILNIK I ZAPALE JESZCZE RAZ TO WSZYSTKO JET DOBRE:/ MOŻE KTOŚ POMÓC??

Opublikowano
  • Autor

Ja MAM PODOBNY PROBLEM, TYLKO MI SIE ZAŚWIECAJĄ KONTROLKI PRZY WIĘKSZEJ PRĘDKOŚCI TAK OK 130 KM/H, ALE JAK ZGASZE SILNIK I ZAPALE JESZCZE RAZ TO WSZYSTKO JET DOBRE:/ MOŻE KTOŚ POMÓC??

napisz jakie kontrolki Ci sie świecą

Opublikowano

czerwony wykrzyknik miga i abs świeci

Opublikowano
  • Autor

czerwony wykrzyknik miga i abs świeci

jak swieci ABS to moze masz cos z czujnikami(jakis brud,syf itp) jak ci sie zapalą kontrolki to go nie gaś i podjedz podłączyc pod kompa ....to wyjdzie i wylącz Caps Locka :gwizdanie:
Opublikowano

ok dzięki bardzo:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.