Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] CO oznacza migający wykrzyknik


Bulik

Rekomendowane odpowiedzi

1.płyn uzupełniony

2.klocki tył-przód nowe

3.komputer podłączony błędów niewykryto

4.nie ma instalacji na klockach (z przodu jak i ztyłu)

5.ABS działa (po odłączeniu sterownika nie działa)

słyszałem że moze migac od niedoładowanego akusia (niewidze powiązania) :mysli:,i ze mogą byc walniete zegary (tez niebardzo mi to pauje) :kox: :kox:

będe BAAAAAAAAAAAAAAARDZo wdzięczny za rady bo niewiem juz w co włożyc ręce..im wiecej kombinuje tym bardziej jest to skomplikowane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz kable od czujnika poziomu płynu, teoretycznie kontrolka powinna zgasnąć, bo jest tam czujnik typu jest płyn albo nie ma, jak nie ma to zwiera i zapala kontrolkę, jeśli dalej będzie się zapalać to znaczy ze problem leży po stronie instalacji, przetarcie przewodów, zwarcie do masy, po uszkodzenie tablicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpinałem wtyczke i nic,żadnej różnicy ciżgle miga...nawet był mostkowany i też bez reakcji :thumbdown:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 10:16_________________________________________________A JEST MOŻE JAKIEŚ KONKRETNE MIEJSCE W KTÓRYM (PRZECIERAJĄ SIĘ PRZEWODY)MIAŁ JUŻ KTOŚ TAKI PRZYPADEK???? BO PO CO GRZEBAC CAŁĄ INSTALACJE JAK NIE TRZEBA..... :kox::tongue4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się z piskiem tylko przy odpaleniu a później gaśnie ?

Jak tak to słaby aku najprawdopodobniej, skoro resztę wykluczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinałeś pod VAG-a?? Napisz do Musashiego może On Ci coś poradzi :hi:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 17:31_________________________________________________Marcin byłeś o sekundę szybszy :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dostal kiedys strzala...

isntalacja jest bardzo dobrze zabezpieczona sama z siebie sie nie przetrze.

a sprawdzales napiecie w instalacji samochodu? jezeli napiecie spada ponizej 10,5V pojawia sie takowy rowniez, ale wtedy teoretycznie powinny wlasnie zapisac sie bledy. sprawdzales wszystkie sterowniki czy brak bledow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem u mnie na warsztacie i nie jest bita..ale miała wymienianą przednią szybe, a ładowanie mierzyłem w zeszły wtorek(13.64)na światłach a bez niecałe (13.80) :wallbash: niby nie jest złe :confused4: .........kurede :disgust: bez przyczyny nic sie nie dzieje :kwasny: :kwasny:....jak sie wpienie naprawde to wybuduje zegary i wyciągne żarówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo!!!

Z tym, że po podpięciu VAGa, nie ma komunikacji z ABSem.

Prawdopodobnie sterownik ABS coś szwankuje... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu (niemam żarówek w zegarach żeby wyjąc :decayed: "diody są') :thumbdown: wie ktoś jak sprawdzic sam czujnik poziomu płynu??? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, mechanik powiedział mi ze mogą byc walniete zegary bo tak samo nie pokazuje mi temp. silnika,czujnik był wymieniany 2 razy, ten 4 kabloby, bo ten przy chłodnicy nie wiem od czego moze od kompa ? olej pokazuje ! ale tam jest imobilaizer i koszty sie nie kalkuluja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, mechanik powiedział mi ze mogą byc walniete zegary bo tak samo nie pokazuje mi temp. silnika,czujnik był wymieniany 2 razy, ten 4 kabloby, bo ten przy chłodnicy nie wiem od czego moze od kompa ? olej pokazuje ! ale tam jest imobilaizer i koszty sie nie kalkuluja,

ale mi wsio chodzi :cool1:tylko ten wykrzyknik miga :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...