Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BRC] Multitroinic przy zwalnianiu lekkie szarpanie


mlody82

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

pierwszy raz w zyciu mam multitronica, nie wiem jak powiniem funkcjonowac wiec zadaje tu pytanie

Jak jezdze wolno, szybko, jakkowielk, nic nie szarpie, Jezdzi sie miodzio tym bezstopniowym automatem.

ALE gdy jade i puszczam gaz, zaczynam hamowac, to tak w granicach 50 kmh do 20kmh zwalniajac czuje lekkie "zrzucanie" biegow przez skrzynei ?? czy to normalne, albo czy to mozliwe ? to nie jest takie rasowe szarpanie.. ale czuc jakby skrzynia zrzucala kolejno biegi..

Moze to znaczy ze automat jest do naprawy ?? kupilem to audi pare dni temu, wymienilem olej w skrzyni i na razie jest super.. ale martwi mnie to zwalnianie..

dzieki za pomoc

pozdr

ps. Audi A4 2003 rok 2.0 benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie dowiem ze skrzynia jest do wywalenia.. to sam ja rozbiore ;) jesli bedzie trzeba zainwestowac w nowa to nic nie strace a moze czegos sie naucze.. ale wlasnie wrocilem z jazdy i generalnei rzecz biorac to chyba jestem troche przewrazliwiony.. nikt inny tego leciutkiego zrzucania biegow przy zwalnianiu nie czuje... moze jest ktos z poznania kto ma cos takiego i moze sie ze mna przejechac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mamy spota- najprawdopodobniej o 16 w McDonaldzie przy IKEI - przyjedź, sprawdzimy co się dzieje :)

... i popraw profil :) Jeśli masz BRC to oczywiście B6 ;)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 05:41_________________________________________________Niestety nie dojadę dziś na spota - jeszcze za dużo promili we mnie siedzi ;) Ale jeśli Deszcz dojedzie dziś do Mc to pomoże Ci zdiagnozować skrzynkę (też jeździ na CVT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...