Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeciągnięcie kabla do kabiny + montaż CB radia


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde to jakbyś ciągnął kabel z elektrowni do golarki bo nie chcesz w gniazdko ingerować :kox:

Przecież bezpiecznik możesz założyć a nawet wpiąć w skrzyneczkę z bezpiecznikami. Nie chciał bym być twoim elektrykiem zapewne pierwsze słowa "proszę pana a do czego te kable?" Pajęczyna tajemniczych kabli z aku pod maską.

A tak odnośnie twojej wypowiedzi to może pora założyć oddzielny alternator i aku do tych dodatkowych urządzeń żeby się nie pogryzły biedulki :(

I bez urazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest ich całe dwa jedne do CB i jedne do car audio :naughty:

Nie chciał bym być twoim elektrykiem zapewne pierwsze słowa "proszę pana a do czego te kable?"

nie wiem :decayed: z elektryki i elektroniki samochodowej wszytko zrobię sobie sam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uważam ze dobrze jest pociągnąć osobne zasilanie z bezpiecznikiem.. nie ma co przeciążać niepotrzebnie instalacji auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobiłem - tj. przez ten trójkącik wciągnąłem kabelki od aku. Następnego dnia z elektrykiem zdjęliśmy plastik pod kierownicą i naszym oczom ukazała się listwa zasilająca. Okazało się, że niepotrzebnie przeciągaliśmy kabel bo panowie w Audi zrobili to już za nas i dokładnie tak samo od aku pociągneli zasilanie do tej listwy. Więc zbędna robota. No ale ja podłączałem poza CB jeszcze ładowarkę do navi i ciągnąłem zasilanie do gniazda zapalniczki do bagażnika. Doszedłem do wniosku, że szczytem bezczelności jest poskąpienie gniaza zapalniczki w avancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... Powiedzcie mi... Radio CB mam w schowku, jak otworze maske to przy akumulatorze są dwie takie gumowe zaślepki, ale za nimi jest troche tej wykładziny a potem coś metalowego... Idzie to jakoś obejść ? ew. czy jest jeszcze jakieś inne bezkolizyjne dostanie się z AKU do kabiny, żeby było mało roboty ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobiłem - tj. przez ten trójkącik wciągnąłem kabelki od aku. Następnego dnia z elektrykiem zdjęliśmy plastik pod kierownicą i naszym oczom ukazała się listwa zasilająca. Okazało się, że niepotrzebnie przeciągaliśmy kabel bo panowie w Audi zrobili to już za nas i dokładnie tak samo od aku pociągneli zasilanie do tej listwy. Więc zbędna robota. No ale ja podłączałem poza CB jeszcze ładowarkę do navi i ciągnąłem zasilanie do gniazda zapalniczki do bagażnika. Doszedłem do wniosku, że szczytem bezczelności jest poskąpienie gniaza zapalniczki w avancie.

Hm u mnie jest gniazdo w bagażniku :) oj te liftingi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaxus:

Zobacz czy pod plastikiem, który masz przy lewym kolanie (siedząc za kierownicą) nie masz listwy z prądami. Jeśli tam jest to szkoda byłoby rzezać auto.

k0za:

Teraz jak się przesiadłem na B6 w sedanie dalej nie mam gniazda zapalniczki. No ale to jestem w stanie zrozumieć - limuzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...