Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o opinię na temat wahaczy DENCKERMANN. FEBI okazały się szmelcem.


ujasak

Rekomendowane odpowiedzi

Na temet wahaczy DENCKERMANN pisze że to dziadostwo bo mój kolega włożył takie do Passata i po 15tyś km musiał je wymienić.

:) No chyba,że tak :gwizdanie: Hmm... a z kąd wiesz,że masz Lemfordera?Ori chyba były z logo OOOO.

Oglądałem je dokładnie bo chciałem sprawdzić czy były wymieniane czy są ori. I są to wahacze z podwójnym oznaczeniem OOOO jak również Lemforder i są z tego roku co auto więc na 100% nie były wymieniane. Lemforder dostarcza wahacze na pierwszy montaż, tylko dlaczego te są takie wytrzymałe a jak piszecie zamienniki tego samego producenta już nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisałem że mam zmieniane zawieszenie. Wszystko w całości jest ori jak wyjechało z fabryki a wahacze są lemforder.

no to Ci mówie ze jak założysz inne to bedziesz później wymieniał co roku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie (jak są :naughty: )

Wszystko zależy jak się jeździ i po jakiej nawierzchni . Co do wahaczy Lemfordera

jestem skłonny sie zgodzić że można na nich DUŻO przejechać . ALE NIE W POLSCE !

Sam mam założone Denckermanny i będę bardzo szczęśliwy jak wytrzymają do następnych wakacji :naughty:

Bo tam gdzie mieszkam nawet oryginalny nowiuteńki zestaw wahaczy Lemfordera zajeździłbym przez zimę .

Osobiście wole wymieniać co rok jakieś podróby niż pakować kupę kasy w "oryginały" które i tak nie zareklamuje i tak . Bo wszyscy dobrze wiemy jak jest z reklamacjami . A po za tym wygodniej jest wymienić cały komplet niż sie bawić z poszczególnymi wahaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym wygodniej jest wymienić cały komplet niż sie bawić z poszczególnymi wahaczami.

No z tym się nie zgodzę, passata mamy ok 2 lat. Na początku wymieniliśmy jeden wahacz a w tym roku drugi, reszta jest sztywna. Jeżeli macie orginały to nie wymieniajcie ich jeżeli nie mają luzów, bo zrobią mogą zrobić więcej kilometrów niż te zakupione teraz.

Orginały wytrzymują bez problemów 200 tys km (te z fabryki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie przedmówcy.Założyłem wahacze Denckermann i okazały się totalną porażką.Przejechałem na nich może 10tyś.Wszystkie dostały luz.Katastrofa.Odradzam.Cena atrakcyjna ale po za tym nic.Szkoda pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę opinię.Moją audi kupiłem 5lat temu przy przebiegu 230 000km. Od razu wymieniłem rozrzad i kompletne zawieszenie firmy MS mastersport wtedy 450+przesyłka.. Dziś mam przejechane 308 000km jestem po wymianie rozrządu i po przeglądzie- zero luzów. Autem jezdzi kobieta z prostą nogą w prawym kolanie i nie ma dla niej drogi której by nie przejechała.

Jedna ważna uwaga: przed montażem wahaczy MS i drążków usunąłem z nich smar firmowy i nałożyłem swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...