Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o opinię na temat wahaczy DENCKERMANN. FEBI okazały się szmelcem.


ujasak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie z wahaczami firmy DENCKERMANN? Są stosunkowo tanie, ale jak z ich trwałością. Na nowych wahaczach FEBI (zmieniłem wszystko - cały komplet - lewa i prawa strona w ASO) przejechałem ledwie 25 tys. i już w rozsypce dolne tylne wahacze (prawa i lewa strona). I to wcale nie jeździłem po dziurawych drogach. Ogólnie bardzo spokojna eksploatacja. Dlatego nie zamierzam ponownie inwestować w drogie wahacze. Stąd pytanie o jedną z tańszych propozycji, np. wahacze DENCKERMANN.

Pozdrawiam

ujasak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejadą 20 tys.napewno jak założy dobrymechanik :good:

a jak można je zle założyc???? :confused4: :confused4:

ja mam cały przód denckermann prócz amorków nie nażekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie z wahaczami firmy DENCKERMANN? Są stosunkowo tanie, ale jak z ich trwałością. Na nowych wahaczach FEBI (zmieniłem wszystko - cały komplet - lewa i prawa strona w ASO) przejechałem ledwie 25 tys. i już w rozsypce dolne tylne wahacze (prawa i lewa strona). I to wcale nie jeździłem po dziurawych drogach. Ogólnie bardzo spokojna eksploatacja. Dlatego nie zamierzam ponownie inwestować w drogie wahacze. Stąd pytanie o jedną z tańszych propozycji, np. wahacze DENCKERMANN.

Pozdrawiam

ujasak

Ja zrobiłem na febi dziesięć więcej, też w dwa lata ale i tak mysle że to zdecydowanie za mało. Jeśli jakies tańsze wytrzymują tyle samo to po co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę da DENCKERMANNnach od czerwca i jestem zadowolony

a montował je bardzo dobry mechanik czyli ja :>

a jak je poprawnie zamontować służę pomocą

bo ludzie takie pierdoły i kretynizmy wypisują na forum że czytać się tego nie chce

wychodzi z tego jakaś totalna czarna magia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Master Sport, wytrzymają na pewno tyle samo (skoro firma daje gwarancję na 2 lata albo 80 tys km, i s tego co się dowiedziałem to firma bez problemów uznaje gwarancje).

Koszt kompletu to 680zł. Nie wiem ile kosztuja DENCKERMANN, ale jak kupowałem to mi je odradzono, bo MS są w podobnej cenie a nie ma problemów z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o wahaczach DENCKERMANN nie o Master Sport , o to pytal kolega ukasak

No tak i napisałem, że mi je odradzono i zaproponowano MS, bo .. (reszta we wcześniejszej wypowiedzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko o Master Sportach jest osobny wątek i kolega ujasak pyta o własne doświadczenia z tymi wahaczami , a nie opinie "kolegi kolegi mechanika" bo mechanicy nie jeżdzą naszymi niuniami tylko je usiłują naprawiać i mechaniorom tak naprawdę za przeproszeniem koło d*py lata jakie części zakladają .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henrykus co Ty się tak burzysz. Odradzono mi w dziale "Ranking wahaczy", a nie "kolegi kolegi mechanika". Po co piszesz coś czego ja nie napisałem. A z postu na początku wnioskuje że szuka czegoś tańszego i nie koniecznie DENCKERMANN. Wysunąłem tylko propozycję, żeby się zastanowił nad MS i wszystko. Ja też stałem przed takim wyborem i dzielę się swoimi doświadczeniami, a że zastanawiałem się nad DENCKERMANN, więc mówię jak było.

Stąd pytanie o jedną z tańszych propozycji, np. wahacze DENCKERMANN.

Sorrki za OT, ale nie lubię ludzi co zmyślają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie nie lub , nie jesteśmy tu od tego żeby się lubić lub nie , od tego są kluby innego rodzaju , gdyby kolega chciał poznać opinię o Master Sport to by zajrzał do innego wątku i tyle , a tak tobi się śmietnik opini niezwiązanych , a to mnie już wk.rwia .

I proszę bez osobistych wyjazdów .

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DENCKERMANN to tanie dziadostwo którego nie warto kupować. Jak chcesz mieć porządne wahacze kup lemforder ja na takich przejechałem już 150 tyś z tego 50 na felgach 18" i jak narazie wszystkie mają się dobrze. Nie syłchać żadnego stukania a na przeglądzie diagnosta nie wykrywa żadnego luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DENCKERMANN to tanie dziadostwo którego nie warto kupować. Jak chcesz mieć porządne wahacze kup lemforder ja na takich przejechałem już 150 tyś z tego 50 na felgach 18" i jak narazie wszystkie mają się dobrze. Nie syłchać żadnego stukania a na przeglądzie diagnosta nie wykrywa żadnego luzu.

:shocked: 150tkm!To chyba po autostradach jeździłeś co?Ja mam Lemki założone w a4 i po 40tkm już są luzy i wymieniałem już końcówkę drążka.Dodam,że wahacze kupione u dealera w DE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, w A4 B5 na seryjnych założonych w fabryce wahaczach jeździ sie do 170.000-200.000 potem padają , jak sie je wymieni na inne to trzeba to robić co roku , jeden h*j czy to Lemforder/Febi/MasterSport. tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, w A4 B5 na seryjnych założonych w fabryce wahaczach jeździ sie do 170.000-200.000 potem padają , jak sie je wymieni na inne to trzeba to robić co roku , jeden h*j czy to Lemforder/Febi/MasterSport. tyle w temacie

Zgadzam się :good: .Dlatego nie wieżę w takie bajki,że ktoś na nie fabrycznych wahaczach zrobił 150tkm i "nie ma żadnych luzów".Tak jak pisałem w zeszłym roku w lutym założyłem lemki,do tej pory zrobiłem na nich 40tkm i podejżewam,że jeszcze 10tkm i wymiana,a dużo jeżdże po autostradach(nie w PL :gwizdanie: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisałem że mam zmieniane zawieszenie. Wszystko w całości jest ori jak wyjechało z fabryki a wahacze są lemforder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...