Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Małe wybrzuszenie na oponie - czy jest powód do obaw?


ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiło mi się nie wiadomo skąd malutkie wybrzuszenie na oponie, (średnica jakiś centymetr, wysokość jakieś półtora milimetra) dosłownie maluteńkie, widoczne praktycznie tylko pod słońcem, czy jest powód do obaw? Czy może ktoś miał już coś takiego i da się swobonie jeździć jakby nigdy nic?

Za pare dni mam dłuższy (i szybki :kox:) wyjazd. Czy jest powód do obaw czy to pierdoła i się nie przejmować?

Raczej wolałbym żeby mi nie strzeliła przy 200 na godzine :sick3:

28ugwoi.jpg

23u7m8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierając się w dłuższą i szybszą podróż na pewno bym tego nie bagatelizował! :no: Ja miałem coś w tym stylu a później mocno się wybrzuszyło - reklamowałem. :good: Masz gwarancję na gumy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do Monachium na Octoberfest jadę, heh, po drodze Wrocław i być może Jetronik. Jak mi zdejmą ogranicznik i dowalą do 300 KM to ze 290 może pójdzie po Autobahnie :kox: :kox:

Całe auto już z takimi oponami kupiłem, mhmm. A wyjazd jutro o 6 rano z Łodzi, a dziś do 16 gnije w robocie. Najwyżej we Wrocku poszukam i wymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyjazdu Ci zazdroszczę :naughty: a wracając do tej bani to przed taką trasą bankowo bym coś z tym zrobił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do Monachium na Octoberfest jadę, heh, po drodze Wrocław i być może Jetronik. Jak mi zdejmą ogranicznik i dowalą do 300 KM to ze 290 może pójdzie po Autobahnie :kox: :kox:

Całe auto już z takimi oponami kupiłem, mhmm. A wyjazd jutro o 6 rano z Łodzi, a dziś do 16 gnije w robocie. Najwyżej we Wrocku poszukam i wymienie

po tym co piszesz to jedź jak najszybciej wymień oponę, (opona = życie :cool1:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies Pirelli P zero z tego co pamiętam 225/45 r17, z indeksem Y (do 300 km/h). Podobno można jechać nawet na całkowitej gumie (przynajmniej jakiś czas).

Drogo?

Wiem że zdzierają ale nie miałem czasu się zastanawiać, bo jestem tak podjarany 300 końmi i 450 NM (od paru godzin z jetronika) że nie będe go oszczędzał jutro w trasie do Monachium z Wrocławia.

Sprzedam te dwie które zdjąłem Poźkowi, i jeszcze wyjde na swoje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wydaje mi się, że kure.... drogo! Pytanie po co? Chcesz osiągać takie wyniki jak 300km/h? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...