Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY W TURKU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki to może jutro mały spocik w TURQ ??

Opublikowano
  • Autor

wolalbym niedziele bo jutro do kina do Lodzi lece :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:59_________________________________________________niedziela Mi pasuje obojetnie ktora godzina, byleby nie za wczesnie :naughty:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:59_________________________________________________spadam teraz do 69 :decayed:

Opublikowano

w niedziele to do Poznania zapier... :gwizdanie: :baseball:

Opublikowano

2 już mamy :) Mi w niedziele tez pasuje ktoś jeszcze sie pisze ? :)

Opublikowano
  • Autor

w niedziele to do Poznania zapier... :gwizdanie: :baseball:

a moze do Turku wpadnijcie :decayed: nie, nie, nie mamy jeszcze zaplecza gastronomi zeby ugoscic :decayed:

Opublikowano

Mi też niedziela pasuje - dogadajcie godzinę i dajcie znać.

Opublikowano
  • Autor

fajnie :naughty:

saqu79 Tobie tez pasuje w niedziele ? :naughty:

Opublikowano

w niedziele to do Poznania zapier... :gwizdanie: :baseball:

a moze do Turku wpadnijcie :decayed: nie, nie, nie mamy jeszcze zaplecza gastronomi zeby ugoscic :decayed:

myślcie, myślcie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to robimy jakis spocik dzisiaj czy nie ? zaproponujcie godzine jakas.. :mysli:

Opublikowano

to robimy jakis spocik dzisiaj czy nie ? zaproponujcie godzine jakas.. :mysli:

to ja zaproponuje:

Poznań King Cross - godzina 16.00, pasi? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to robimy jakis spocik dzisiaj czy nie ? zaproponujcie godzine jakas.. :mysli:

to ja zaproponuje:

Poznań King Cross - godzina 16.00, pasi? :decayed:

a Ty sie nie wcinaj mlodziku :naughty::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 12:02_________________________________________________do Poznania pojedziemy jak sie utworzy jakas ekipa :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:04_________________________________________________ale ekipa sie nie utworzy bo kazdy jest chetny na spota ale do ostatniego dnia przed, a pozniej po prostu sie nie odzywa :mysli:

Opublikowano
ale ekipa sie nie utworzy bo kazdy jest chetny na spota ale do ostatniego dnia przed, a pozniej po prostu sie nie odzywa

Jestem tego samego zdania.

Czekałem wczoraj i dzisiaj rano na jakiś cynk, ale się nie doczekałem.

Dlatego proponuję już dzisiaj odpuścić i ustawić się na nowy termin.

Wstępnie proponuję przyszłą niedzielę 23.05.2010 (godz. 17-18).

To będzie chwila prawdy :wink4:, która pokaże czy jesteśmy w stanie stworzyć jakąś konkretną ekipę w regionie :good:.

Opublikowano
  • Autor

termin ok, godzina ok, a miejsce ? parking kauflanda czy inne ? jakis pomysl ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 17:24_________________________________________________zrobilem juz date w pierwszym poscie

Opublikowano

ale nagłówek macie za***isty, nie ma co :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ale nagłówek macie za***isty, nie ma co :cool1:

sie wie :cool1::kox:

Opublikowano

potwierdzam obecność za tydzień o 17 :)

Opublikowano
  • Autor

bajer :gwizdanie: kto nastepny :naughty:

Opublikowano

Ja jestem na 100%.

Co do propozycji miejscówki to się nie wypowiadam - nie znam dobrze Turku.

Opublikowano
  • Autor

kur.. :gwizdanie: laska sie ze Mna umowila na niedziele do kina :decayed: sory panowie :polew:

Opublikowano

kur.. :gwizdanie: laska sie ze Mna umowila na niedziele do kina :decayed: sory panowie :polew:

następnym razem Ty ją zaproś to nie będzie problemów z terminem... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.