Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY W TURKU


Adas

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie podjadę na taki mały spot... Mam przewody OBD2 więc mogę zrobić komuś drobną diagnostykę (auta do roku 2003). Czekam na termin tego zjazdu.

kolego: w Turku jeszcze nie rozpracowalem ludzi zeby na spoty przyjezdzali, malo chetnych, wiecej napewno bedzie wiosna, wiec chyba musimy jeszcze troche poczekac az ktos wiecej sie zainteresuje :decayed:

ale tak czy siak nie trac nadzieji, napewno jakies spoty kiedys beda :naughty:

a w miedzyczasie moge zaprosic na spoty do Pzn :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak cos na nastepnego spota w Turku sie pisze :) SiwyMl ja tez mam kabelki do diagnostyki tylko dysponuje troszke innym sprzetem... VAG VAN PRO itd... wiec jak cos to jestesmy w stanie zdiagnozowac wszystkie auta na spocie :>

jak cos to pisac tutaj :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś jakbyś rozdawał na zachętę po Fince 0,7 to by pewnie parkingu zabrakło :naughty:

po fince to kazdy Mi powinien dawac na wpisowe :mysli:

quwa a juz chcialem przyjechac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko przywitać w regionie. Jak już w powitaniu w newbie wspomniałem jeżdżę omegą, ale w rodzinie pojawiła się A4 w kombi, 99 rok, 1.9, ponoć 90 KM. Jak coś się będzie działo w regionie to chętnie wpadnę. Na początek muszę się zapoznać z forum i poznać trochę autko, żeby wstydu nie było... Tak więc POWITAĆ wszystkich! :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko przywitać w regionie. Jak już w powitaniu w newbie wspomniałem jeżdżę omegą, ale w rodzinie pojawiła się A4 w kombi, 99 rok, 1.9, ponoć 90 KM. Jak coś się będzie działo w regionie to chętnie wpadnę. Na początek muszę się zapoznać z forum i poznać trochę autko, żeby wstydu nie było... Tak więc POWITAĆ wszystkich! :drinks:

:hi:

spoty w turku ruszaj ą już wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Musashi byl w Turku :decayed: spot co prawda 2 minutowy ale zawsze :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :) jestem nowy na tym forum, ale jak coś to pisze się na spota :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...