Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY W TURKU


Adas

Rekomendowane odpowiedzi

może poczekajmy na poprawę pogody :wink4: jak zrobi się trochę cieplej to na pewno będzie milej robić jakiegoś spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to potwierdzam ,że na spota zawsze chetny ;) Adas jak tam wydeszek sie sprawuje ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydeszek super.. ale dzisiaj miałem przygodę nie do pozazdroszczenia :confused4: wjechał we Mnie jakiś pacan nie patrząc w lusterko i mam przerysowane prawe oba drzwi, błotnik i lusterko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie martwisz masz AC to jakoś Ci to naprawią... mi dziś spalił sie jeden xenon wiec jak będziesz widział ślepe audi na miescie to wiadomo kto :) Moje lusterko ostatnio też ucierpiało ale już naprawione ;) jak coś to ASO ignaszak u nas w Kn daje nawet rade ;P wiec możesz smiało tam naprawiać... co do wydechu to ja też troche przymodziłem ;) teraz moje 3.0 chodzi prawie jak brata s4 :)

kiedy w Turku spottt ????? myślcie coś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ja wiem, że naprawią, ale trzeba dzwonić, załatwiać, auto zostawiać itp :chytry:

a co Łukaszku przymodziłeś z wydechem ? chwal się :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

widzę, że też spać nie możesz :decayed:

hm a już czytam w Twoich postach :naughty:

p.s. jak tam Tomek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty adas po miescie nie smigasz? :decayed:

ale co ? teraz ? dzisiaj niemobilny jestem :decayed: a Ty jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche wyciołem... troche pospawałem... efekt jest... ja już głośniej napewno nie będe robił :))[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 01:48_________________________________________________a Wy czemu nie spicie ?? Ja tu myśle czy przy okazji spalonego xenona nie zrobić moda na xenon plus :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche wyciołem... troche pospawałem... efekt jest... ja już głośniej napewno nie będe robił :))[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 01:48_________________________________________________a Wy czemu nie spicie ?? Ja tu myśle czy przy okazji spalonego xenona nie zrobić moda na xenon plus :))

widzę, że nie śpisz :decayed:

a jak widzisz przeróbkę na plus ? :mysli:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 01:53_________________________________________________dzisiaj gadałem ze znajomym który ma B8 3.0 tdi i mówi, że mu odchodziłem, aż sam nie wierze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gadałem ze znajomym który ma B8 3.0 tdi i mówi, że mu odchodziłem, aż sam nie wierze

kumpel a8 mowil ze gdzies sie z toba na drodze troche ganial to mowi ze dawales rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Tdi to seria była ?? przeróbka na xenon plus to :

- zmiana na czarne lampy z wiekszą soczewką i BIXENON

w tej chwili mam xenon+h7 po zmianie będzie wieksza soczewka + przesłona i mruganie za pomocą h7 aby z drogi uciekali :P

potrzebuje takie coś... : http://allegro.pl/audi-a4-s4-01-bi-xenon-lewy-kompletny-i1411438521.html

http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-01-05-8e0-xenon-xenony-bi-xenon-i1441651306.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gadałem ze znajomym który ma B8 3.0 tdi i mówi, że mu odchodziłem, aż sam nie wierze

kumpel a8 mowil ze gdzies sie z toba na drodze troche ganial to mowi ze dawales rade :decayed:

a nie pamiętam, a jakie to A8 ? :decayed: tzn coś może Mi świta ale za mało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto jeśli możesz powiedzieć :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 02:05_________________________________________________

a to Tdi to seria była ??

no seria.. z chipowanymi to bym nie miał szans :decayed: chipowane B8 3.0 TDI robią na blisko 300 KM :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...