Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY W TURKU


Adas

Rekomendowane odpowiedzi

czesc Adamie, to ja dzwonilem do Ciebie :cool1:

ok ok :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wysyła któryś często paczki kurierem? macie jakieś rabaciki :decayed:, potrzebuje felgi wysłać? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wysyła któryś często paczki kurierem? macie jakieś rabaciki :decayed:, potrzebuje felgi wysłać? :gwizdanie:

Ja niestety nie.. może Łukasz ?

Tomek nie pochwaliłeś się ze zmiany autka na B7 :naughty: :naughty: :naughty: poka foty :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będę musiał kuriera zamówić :wink4:

będą foty jak auto podszykuje bo kupiłem z trochę przedartym ryjem z prawej strony :decayed:

ogólnie czarny sedanik z chromami z tylna klapa s-line przy okazji wymiany zderzaka na przód także pakuje s line i listwy boczne na drzwi, w środku- navi, kompletny pakiet oświetlenia, kiera multi , tempomacik , kolorowy fis i takie tam, zwykła b7 nie ma czym się chwalić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ładnie, ładnie :naughty: pokaż jak mocno przydarty policzek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będę musiał kuriera zamówić :wink4:

będą foty jak auto podszykuje bo kupiłem z trochę przedartym ryjem z prawej strony :decayed:

ogólnie czarny sedanik z chromami z tylna klapa s-line przy okazji wymiany zderzaka na przód także pakuje s line i listwy boczne na drzwi, w środku- navi, kompletny pakiet oświetlenia, kiera multi , tempomacik , kolorowy fis i takie tam, zwykła b7 nie ma czym się chwalić :gwizdanie:

TDI ? :gwizdanie: Ja wysyłam ale raczej palety... jak drobnica to polecam DHL i DPD :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem 2,0 TDI bo miała być benzynka1,8T albo 2,0 a tu wyszła kupa :gwizdanie: ale czytałem ze w tym silniku już jest trochę lepiej, zobaczymy najwyżej pójdzie na handel :gwizdanie: zdjęć nie mam obecnie bo były na aukcji ale już się skończyła, do wymiany mam zderzak, blotnik prawy, maskę, lampę, drzwi przednie tez rysniete i pas bo chłodnice ruszyło, ogólnie autko pali itp także zobaczymy jak wszystkie graty przyjdą :kox:

Ogólnie autko wystawiłem do zakupu kontrolowanego to chłopaki kazali szukać mi b6 i dać sobie z tym spokój bo z Włoch i klapa s-line ze bita itp ale autko przeleciałem miernikiem i jest ok w środku czyściutkie i zadbane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedys musimy przetestować to 2.0 TDI :P a tak na poważnie to nie wkurza Was to nowe forum ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z początku było trochę nieczytelne ale już się przyzwyczaiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt chłopaki:wink:

najlepszego :)

Panowie coś po świętach na koninie chcemy zorganizować :)

Więcej info tutaj---> KLIK

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Drivera którego dziś mijałem w Bukowinie Tatrzańskiej B5 sedna czarny ( ciemny ) na ramkach klubowych rejestracja PTU , trąbiłem mrugałem itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Drivera którego dziś mijałem w Bukowinie Tatrzańskiej B5 sedna czarny ( ciemny ) na ramkach klubowych rejestracja PTU , trąbiłem mrugałem itd.....

nie widziałem gościa...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś tu u nas żyje ? Może mały spocik na Koninie 16-17 marca ?? Zajrzyjcie do tematu Słupecko- Konińskiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiś spocik? organizujemy za tydzień w niedziele w koninie zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te posty widzę ze Turek niby jest dużym miastem ale mało jakoś jest zainteresowania ,swoja droga Turek jest fajny mieszkałem tam 3lata i bardzo mi się tam podoba ;) nie wierze że w pobliżu nie ma ludzi którzy wstąpiliby na taki duży parking jaki mieści się przed kauflandem Kalisz,okoliczne wsie i miasteczka na pewno roją się od Audi :) nawet można spotkać tą o ile się nie mylę R8 P.s Swoją droga tez bym się może pisał gdyby termin był dosyć korzystny a mam 120km ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...