Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakaś różnica była przed i po? :cool1:

wiesz co ja przy okazji zaklejałem EGRa i kombinowałem OCT, więc różnica była znaczna :decayed:

Opublikowano
Uszczelka kolektora ssącego:

028129717D - ASO (31zł VW/26zł Skoda) IC (Goetze ok. 14zł Elring 10zł)

spetsnaz a ta uszczelka to pod kolektor afn/avg czy awx?

Opublikowano
Uszczelka kolektora ssącego:

028129717D - ASO (31zł VW/26zł Skoda) IC (Goetze ok. 14zł Elring 10zł)

spetsnaz a ta uszczelka to pod kolektor afn/avg czy awx?

jest taka sama dla obu silników.

Opublikowano

i wszystko jasne, dzięki :good:

na dniach dostanę kolektor od awx i będziem kręcić :naughty:

Opublikowano

i wszystko jasne, dzięki :good:

na dniach dostanę kolektor od awx i będziem kręcić :naughty:

skąd brałeś flanszę?

Opublikowano

znajomy na CNC wytnie mi z blachy sam kołnierz, redukcję mam zamiar zrobić na tokarce i zespawać to razem. Mam długi weekend więc może coś zrobię :naughty:

tylko czekam na kolektor bo nie mam wymiarów...

Opublikowano

A możesz zrobić kilka? :gwizdanie: Będę wdzięczny za podanie kosztów.

Opublikowano

wiesz, z wyceną będzie ciężko, bo to wszystko będzie robione pokątnie i po znajomości :wink4: na razie chce zobaczyć jak wyjdzie i czy spełni oczekiwania... Na pewno sie pochwale efektami i jeśli Ci się spodoba, wtedy będziem myślec :cool1:

Opublikowano

Na pewno sie pochwale efektami i jeśli Ci się spodoba, wtedy będziem myślec :cool1

:good:

Opublikowano

no Koledzy nie wytrzymałem... :decayed:

mój kolektor już się moczy w Ultimie :kox:

zaraz wrzucę fotki tylko się domyje :polew:

Opublikowano

jak poszło odkręcanie śrub?

Opublikowano

zasada dźwigni i poszło jak po maśle :wink4:

Opublikowano

zasada dźwigni i poszło jak po maśle :wink4:

był klej na gwintach?
Opublikowano

kleju jako tako nie widziałem.. ale śruby zapieczone.. gwint jak nowy :good:

uszczelka wyczyszczona i też jak nówka :wink4:

Opublikowano

dawaj foty :decayed:

Opublikowano

a tak to "ślicznie" wyglądało u mnie :sick3:

854ec536c6307c7cmed.jpg

c48b825ad2400339med.jpg

5c78ef5fa89f083emed.jpg

kilka milimetrów mazi i nagaru na każdej ściance... :blink:

przy okazji zauważyłem że kolektor jest od tyłu nieco spocony... przyczyną okazała się gumowa pęknięta gumowa złączka

6104dc0d210f886fmed.jpg

złączka przygotowana do założenia już nowa a niebawem cały ten układ aż do samego FMIC będzie ciągnięty w alu i silikonie :wink4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 23:17_________________________________________________spetsnaz wyprzedziłeś mnie o kilka sekund :decayed:

Opublikowano

dobra.. teraz foty po czyszczeniu. :naughty:

Opublikowano

narazie auto wepchnąłem głębiej do garażu i go już dzisiaj nie ruszam... :wink4:

do 19tej pracuje a potem jeszcze rezam... daj odpocząć :naughty:

kolektor na całą noc zanurzony jest w ropie i tam mu dobrze póki co :decayed:

Opublikowano

Somes jak już się za to brałeś to trza było na awx zamienić :gwizdanie: takie moje zdanie

Opublikowano

wyczyszczony na cacy wraz z całym dolotem da sobie radę przy mocy jaką chce uzyskać :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.