Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj po tygodniu odpaliłem auto. Pojechałem do Wrocławia. Już w drodze wskazówka od temp była na 87-88 stopni.W korkach zacząła spod maski lecieć para? Nie mogłem stanąc zjechać i zobaczyć czy wentylator chodzi . Ale po ruszeniu i przejechaniu paru kilometrów juz nie leciała para?

I teraz może sie wam wydać głupie - być moze ta para wytworzyła się z tego że deszcz padał a maska się nagrzała od chłodnicy ?

Opublikowano

Zależy czy tej pary było dużo bo może to wcale nie jest takie głupie :) Ja też jak czasami stoję w korku to widzę parę podnoszącą się z maski (oczywiście jak pada) :) Zapewniam że jak by to był płyn chłodniczy to byś się o tym szybko przekonał :wink4:

Opublikowano

czy wskazowka jadac na trasie nie powinna pokazywac 90 stopni?

Opublikowano

czy wskazowka jadac na trasie nie powinna pokazywac 90 stopni?

to wszystko zależy przy jakiej temp. termostat ma maksymalne otwarcie, nie wszystkie są idealnie skalibrowane na 90st, można się zacząć zastanawiać co jest nie tak jak zejdzie do np. 80 stopni

Opublikowano

tak sie pytam bo mam teraz taki przypadek, ze jak jezdze po miescie wskazowka pokazuje 90 stopni, jadac w trasie temp spada tak na 85 stopni, nie wiem czy ma na to jakis wplyw zalozona tydzien temu instalka LPG, jeszcze mialem tez odlaczony czujnik od zbiorniczka plynu chlodniczego to mi go podlaczyli czy moze zaczyna termostat nawalac?

Opublikowano

tak sie pytam bo mam teraz taki przypadek, ze jak jezdze po miescie wskazowka pokazuje 90 stopni, jadac w trasie temp spada tak na 85 stopni, nie wiem czy ma na to jakis wplyw zalozona tydzien temu instalka LPG, jeszcze mialem tez odlaczony czujnik od zbiorniczka plynu chlodniczego to mi go podlaczyli czy moze zaczyna termostat nawalac?

czujnik masz zwalony

Opublikowano

jeszcze podlacze sie pod kompa i zobacze czy jest roznica miedzy wsakazaniami na liczniku i na VAG-u

Opublikowano

jeszcze podlacze sie pod kompa i zobacze czy jest roznica miedzy wsakazaniami na liczniku i na VAG-u

zawsze jest

Opublikowano

czyli nie da sie tego sprawdzic na kompie na 100%, chce uniknac niepotrzebnej wymiany, przegladalem inne watki i wiele osob mialo tez problem z termostatem, jak mozna to sprawdzic co jest nie tak?

Opublikowano

przy uszkodzonym termostacie temperatura nie do chodzi do 80

przy uszkodzonym czujniku podczas jazdy temperatura skacze a najczęściej spada

Opublikowano

ok, dzieki za wyjasnienie :notworthy: , to sie za niego wezme

Opublikowano

sprawdź jeszcze jak zachowuje się temp. na klimatroniku tam są dokładniejsze wskazania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.