Skocz do zawartości
IGNOROWANY

s4 b6 zapytanie


maro82

Rekomendowane odpowiedzi

problem moze tkwic w glowicy lub w ukladzie korbowo-tlokowym. nikt bez demontazu Ci nie powie co jest przyczyna... koszt to na pewno komplet uszczelek, regeneracja/ wymiana glowicy (cena w zaleznosci od zakladu ktory sie tym zajmie), cena pierscieni/tlokow no i robocizna... poszukaj calego golego silnika bez osprzetu w innych ogloszeniach. prosciej bedzie wymienic caly silnik niz sie bawic w remont :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 T po modach nigdy nie będzie S4-ką, zawsze będzie to tylko 1.8 T po modach :) S4 to S4. Ale ja na Twoim miejscu szukałbym zdrowego egzemplarza. No chyba że masz ograniczone finanse i szukasz uszkodzonego, wtedy bym się zastanowił nad tym egzemplarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy warto pakowac sie w s4 czy lepiej 1,8t po modach,,,

TO juz dochodzą własne upodobania.

Ja np. wolałbym 1.8 T po modach bo wiem jak to jeździ ( na przykładzie Poźka ).

Drugi natomiast woli S4 bo dzwięk V8 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 to S4 nie 1.8T po modach.Zreszta S4 tez mozesz zmodzic a wtedy zadna 1.8T nie stanie przy Tobie. To juz inna liga ale tez koszty utrzymania wyzsze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 to S4 nie 1.8T po modach.Zreszta S4 tez mozesz zmodzic a wtedy zadna 1.8T nie stanie przy Tobie. To juz inna liga ale tez koszty utrzymania wyzsze!!!

Jak możesz zmodzić S4 bo bardzo mnie to bardzo ciekawi :?: :gwizdanie:

Kompresor zapodasz po "małych" kosztach :?:

Tym bardziej że żadne S4 B6,B7 nie trzyma serii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisze o "malych" kosztach???Ja pisze ze w S4 tez mozna podlubac,a nie myslales chyba ze koszt modow w S4 bedzie taki jak w TICO :polew:.No i obojetnie co zrobisz w 1.8T to nigdy nie bedzie V8.Stac Cie na S4 i chcesz je modzic to niestety musisz liczyc sie z wydatkami :(. http://www.youtube.com/watch?v=0yaY0hW8EyM Wszystko idzie zmodzic tylko nasuwa sie pytanie po co dokladac turbawke jak mozna kupic RS4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...