Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zaniedbane wnętrze (fotki)


Tamley

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tata kupił A4 B6 (AWX) i ma troszeczkę zaniedbane wnętrze :kwasny: Ktoś powie po co kupywaliśmy... Niestety bardzo ciężko znaleźć było idealny egzemplarz w normalnej cenie. Szukałem kilka miesięcy i szczerze mówiąc najbardziej zniechęcało to, że jechało się kilkaset kilosów i fura walona, kręcona i ciągle coś. Wiem, że za Audi trzeba zapłacić, nawet miałem już w garści jedno, ale cena była ponad ustalony budżet i trzeba było czekać na wypłatę z banku. Oczywiście w czasie czekania została sprzedana. Ta jest bezwypadkowa, ma potwierdzoną historie (do końca serwisowana) i stosunkowo nieduży przebieg (190 tyś. km), no i cena chyba była dobra :naughty: Trochę byłem zdziwiony, gdy zobaczyłem ten panel od klimy i te rysy, ale uznałem, że są ważniejsze rzeczy w aucie i to się najwyżej jakoś poprawi. Fotki pokazują pewne defekty. Pytanie: czy można gdzieś dokupić te brakujące przyciski od zmiany temperatury klimy? Jak to zamontować, wciska się to jakoś? I ten panel na lewych drzwiach też jest porysowany.. Czy da radę to jakoś przypolerować czy coś? :tongue4: Są jeszcze delikatne ryski na słupku między przednimi a tylnymi drzwiami na plastiku. Te też bym chciał w jakiś sposób usunąć. I przyciski na kierce też trochę przytarte :kwasny: Sprzedający mówił, że są do tego jakieś specjalne farbki i można to ładnie zrobić. Co o tym sądzicie?

Ts1LHE1J.jpg

Ts1LHLw9.jpg

Ts1LHQvr.jpg

Ts1LIerS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa normalne oznaki uzytkowania auta-choc te przyciski na klimie brzydko wygladaja...190tys-swoje robi,jesli auto bylo uzywane codziennie-codziennie bylo chwytane za klamke,ustawiana klima,glos w radiu i tp-takie rzeczy sie po prostu zuzywaja...ciezko znalezc egzemplarz z takim przebiegiem,zeby wszystko "mial na miejscu"-popatrz na aukcjach,ebay,allegro-czasem mozna trafic cala klime za tanie pieniadze-przyciskow,chyba osobno nie znajdziesz... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fatalnie to wygląda. Powiem Ci, że mam Corolle 171 tyś. i nie ma nawet jednej ryski w środku :> Po prostu zależy jak się traktuje samochód. Mówisz, żeby cały ten panel od klimy kupić? To chyba sporo roboty z montażem będzie... A ten panel na lewych przednich drzwiach można wymienić? Bo przyciski od szyb i lusterek są oddzielnie chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba robić , aby tak zjechać przyciski w klimie :shocked:

Pewnie tipsy :naughty:

Spróbuj kupić jakąś uszkodzoną klimę z ładnym wyglądem,poprzekładasz co trzeba i będzie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...