Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Podpięcie radia nie fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chcialem podpic sobie radio nie fabryczne i mam taki problem z wiaski kabli w samochodzie wychodzi tylko jeden plus mam takie pytanie nie ma drugiego plusa tak jak w innych autach zeby radio sie zalanczalo np po przekreceniu kluczyka prosze o pomoc[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 15:27_________________________________________________kto mi podpowie jak to jest z tym zasilaniem radia

Opublikowano

podłącza się jeden plus i masę, i odpalamy radio z przycisku..

nie ma możliwości, a przynajmniej mi nie jest znana aby radio włączało się po przekręceniu kluczyka w modelach B6 b7

Opublikowano

Fabryczne radio w nowszych audi sterowane jest przez sieć can, tak że nie potrzeba mu drugiego plusa bo sygnał o włączonym zapłonie dostaje cyfrowo, jeśli chcesz podłączyć inne radio, nie fabryczne tak żeby się włączało "po kluczyku" i gasło po wyłączeniu stacyjki, musisz poszukać gdzieś w instalacji samochodu plus po zapłonie, (w audi cały czarny kabel) można go znaleźć w wiązce pod kierownicą idącą od stacyjki, w rejonie skrzynki bezpiecznikowej też powinien być, ale najlepiej sprawdzić to miernikiem albo kontrolką, a potem już tylko stałego plusa z kostki podłączasz do żółtego kabla w swoim nie fabryczny radiu, a czarny do czerwonego w wiązce od rada(chyba ze masz jakieś nie firmowe radio to te kolory mogą być inne)w starszych modelach plusa po zapłonie powinno się też dać znaleźć w klimatroniku ale nie wiem jak jest w B7.

Oczywiście możesz tez podłączyć czerwony i żółty z radia razem do jednego stałego plusa w kostce fabrycznej tylko tak jak kolega napisał przede mną będziesz musiał radio ręcznie włączać i wyłączać.

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki za pomoc jeszcze mam jedno pytanie musi iść też plus do wzmacniacza od anteny jakie tam powinno iść napięcie 12 czy inne bo jeszcze z tym mam problem [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 04:00_________________________________________________panowie powiedzcie jakie idzie napiecie do tego wzmacniacza 12v

Opublikowano

podłącz niebieski kabel z radia

Opublikowano
  • Autor

ok ale co radzicie dociagnac kabel z plusem z radia do wzmacniacza bo ponoc z fabrycznych radyjek idzie to napiecie po kablu antenowym

Opublikowano
  • Autor

no ale on jest w taki sposob zrobiony ze podaje napiecie w kabel antenowy wiec jak ja tak zrobie to nic sie nie uszkodzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.