Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie co moze byc przyczyna ze niemoge natrafic na dziury przy ponownym włożeniu mechanizmu? Srube od str kiero wkrecilem i srodkowa a zeby nacelowac strone od pasazera to mocno musze sie nameczyc i wygiac ten mechanizm i w dodatku sruby nie wkrece bo pol oczka tylko widac :/

Jak tylko przymierze go to srodkowa dziura odtsaje na jakies 1cm od karoseri, nie przylega i musze mocno nacisnac zeby doszlo do karoserii.

Zle cos poskladalem?

A druga sprawa to ze jak sciagalem obudowe z kompa to chcialem cala ja wyciagnac i tam gdzie sie styka ona z karoseria to jest guma uszczelniajaca, kwestia taka ze jedna czesc sie od karoserii oderwala, przy skladaniu polozylem ja na miejsce i skrecilem obudowe, wystarczy to czy moze przeciekac? Choc w sumie od srodka rant blachy jest podgiety do góry to raczej nie powinno, jak sadzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale albo coś przeoczyłem przy rozbieraniu albo czegoś nie rozumiem. Nie chce mi zejść ta złota blaszka łącząca mechanizm z silniczkiem. Ta co kręci mechanizmem... Okręciłem śruby mocujące (te 3 małe i tą dużą, która trzyma blaszkę), silniczek już "odpadł" od mechanizmu i tylko ta blaszka uniemożliwia wyjęcie mechanizmu. Za nic nie chce zleźć z tej śruby. Czy tam się jeszcze coś oprócz tej nakrętki z wierzchu odkręca? Pomóżcie niemocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...