Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzęt zamontowany, ale bagażnik nie wytrzymuje!! Co zrobic?


Rekomendowane odpowiedzi

tez miałem ten problem ale sobie poradziłem :kox: hertz es300 w bass reflexie robi naprawde konkretne ciśnienie :naughty:

polecam wytłumić klape bagażnika soudalem, faktycznie jest ciężka... no ale coś za coś

kolejna sprawa, pod ramke od tablicy tez nakleić kawałek gumy, czy jakiegoś innego ustrojstwa, samą ramke przykrecić na więcej niż 4ry sróby (żeby była mocno dociągnięta do klapy), poźniej warto wylepić matami półkę wewnątrz (ona też lubi hałasować), błotniki w środku bagażnika, jak ktoś ma jeszcze chęć - zdjąć nadkola i wylepić je wspomnianym soudalem :)

troszke roboty z tym jest - jak ktoś chce mogę wrzucić fotostory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnełem ramkę plastikową z tablicy i tablice przykręciłem do blachy od spodu nawaliłem silikonu tak żeby nie wylazł i jest git tablicy nie słychać, a co do klapy (Avant) to też mi się wydawało że to klapa ale wyczaiłem że to klameczka ta co się otwiera bagażnik to ona robi tyle chałasu jak ją przyczymam to cisza nie wiem jak se z nią poradzę może da rady ją jakoś wyregulować tego nie wiem bo się nie bawiłem może ktoś będzie miał jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sposób na klapę jest prosty. Rozbierasz tapicerkę wyklejasz wszystko mata przykręcasz na to tapicerke, wyrywasz odpowietrzniki(jak kolega wyzej pisał) bo trzeszcza cholernie, dociągasz zamek klapy co by sie mocno domykała i to powinno załatwić sprawę :th: aa i przenosisz trójkąt w inne miejsce bo on tez robi szum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...