Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Prośba o analizę kąta wtrysku LOGI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Odkad temperaturki spadły mam problemy z odpaleniem furki rano ( tylko jak jest zimna ) wyczytalem ze jednym z powodow moze byc zle ustawiony kat wtrysku ponizej logi statyczne i dynamiczne wydaje mi sie ze kat jest rozjechany w droga strone ... hmmmmmmm

9tptp5.jpgb7jos0.jpg

pozdrawiam Łukasz

[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 09:04_________________________________________________Hmmmmmm ...

Panowie PROSZE podpowiedzcie czy kat wtrysku do poprawy czy nie ????????

pozdrawiam ?????????????????

Opublikowano

Witaj kąt początku wtrysku do poprawy[oczywiście jadnostka miała 90* :mysli:\

wyczytalem ze jednym z powodow moze byc zle ustawiony kat wtrysku ponizej logi statyczne i dynamiczne wydaje mi sie ze kat jest rozjechany w droga strone ... hmmmmmmm

\No i dobrze wyczytaleś :decayed:

jeżeli było 90* na vagu to kąt do poprawy :cool1:

moim zdaniem powinieneś uzyskać w 004stat. 1.0ATDC ...kółeczko pompy w prawo...[Ja zawsze do tego dąże...patrząc na przebieg i stan

pompyvp44]

natomiast w 004 BS na late powinieneś uzyskać 1.0ATDC przy wsterowaniu pompy vp44 poniżej 100%[trza zostawić zapas]

PS a gdzie te dynamiczne :gwizdanie:

Opublikowano

wyglada ze powinna byc korekta ...

Opublikowano

wyglada ze powinna byc korekta ...

Dobrze bylo by spojrzec co sie dzieje w 004 stat...

Opublikowano
  • Autor

Przemik :

Dzis Wieczorkiem postaram sie zrobic korekte kata i wstawic logi .......

dlaczego jak nie loguje tych dwoch grup tylko mam podglad to wartosci sa na + tzn + 2 a jak tylko wcisne log to zmieniaja sie na - 2 ?????

ps.dynamicznych nie robilem literowka :P a tak btw sa potrzebne dynamiczne ?????

Opublikowano

Zrob korekte kata i zaloguj 004 stat oraz 004 Basic Settings.

Dodatkowo wykonaj screenshota okna VAG COM - grupa 004 Basic Settings w momencie kiedy nastawnik ustawi sie na "Late" i wstaw.

Opublikowano

Nie zrozumcie mnie zle (tez trzymam sie zasady ze najlepsze jest na -1 ), lecz ciekawi mnie dlaczego wszyscy polaczyli problem z zapaleniem zimnego silnika z ustawieniem kata. Oczywiscie ze moze byc przyczyna - lecz w tym przypadku kat przeciez jest ustawiony ok.... (pomijajac kwestie ze mozna go przyspieszyc, lecz wcale nie trzeba...) ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.