Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 TDI 130] nowy gril sami ocencie i pomozcie!!??


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wlasnie stalem sie posiadaczem nowego grila.. mi sie podoba a jak wam..? mam nadzieje tez

obrazft6.jpg

ale nieobeszlo by sie bez problemow . gril zalozony itd ale wyszedl problem z otworzeniem klaly

w orginalnym jest troszeczke wiekszy otworek i jest git a tu go niema

i mam problem z otorzeniem maski co robic jak zadzialac??

uchyle ja lekko ale nieche wiecie puscic ten zaczep jakby to powiedziec koncowy

jak dam silniem moge go polamac hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak góre zmieniłeś to by pasowało jeszcze i dół w ten deseń do kompletu(tzn dolna kratke w dokładce zderzaka).

Takie moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki grill u siebie jak kupiłem auto ale go od razu sprzedałem bo mi się nie podobał - tak jak pisze kaj - albo dolny cały czarny albo w górnym musiała by być chromowana ramka i znalazłem taki na niemieckim ebay'u ale w między czasie stwierdziłem że przerobię swoją na S4 a co do otwierania maski to musisz odkręcić ten plastik do ciągnięcia i podgiąć trochę końcówkę aaa zresztą masz tu fotkę jak to było zrobione u mnie (tyle że za każdym razem muszę nurkować ręką aby otworzyć maskę...) :

DSC07741.jpg

DSC07743.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`witam alvaroalvaro78

ale jak to mozna otworzyc teraz jak juz zamontowane wszystko klapa zamknieta jak dojsc dotego

[ Dodano: 09-05-2007, 17:44 ]

alvaroalvaro78

a i 1 sze zdjecie niewchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygi1, bylo zamowic sobie grill od S4 i by piknie bylo a teraz to musisz jeszcze dolny zakupic ale w tym momencie nie bedzie sie to zgrywalo z lusterkami :rolleyes: najlepiej zeby nie bylo kosztow sprzedac ten kupic od S4 i :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo zamowic sobie grill od S4 i by piknie bylo a teraz to musisz jeszcze dolny zakupic ale w tym momencie nie bedzie sie to zgrywalo z lusterkami najlepiej zeby nie bylo kosztow sprzedac ten kupic od S4 i

to wtedy znowu będzie głupio wyglądał gril w zderzaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spedyt
Panowie wlasnie stalem sie posiadaczem nowego grila.. mi sie podoba a jak wam..?

I najważniejsze że tobie się podoba, jak dla mnie to nawet fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78

a i 1 sze zdjecie niewchodzi

u mnie obie fotki wchodzą a co do tego jak to teraz otworzyć to nie mam pojęcia ! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo zamowic sobie grill od S4 i by piknie bylo a teraz to musisz jeszcze dolny zakupic ale w tym momencie nie bedzie sie to zgrywalo z lusterkami najlepiej zeby nie bylo kosztow sprzedac ten kupic od S4 i

to wtedy znowu będzie głupio wyglądał gril w zderzaku...

Zgadzam sie, kupuj grilla i zderzak od s-ki i bedzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby bylo to takie latwe to chetnie kupie cale ospojlerowanie od S - line lub Rs tylko gdzie dostac i tak zeby mi oczy niewylecialy patrzac na cene... jak ktos ma namiary to prosze moze i wtedy tak zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze do tych grili dodawali specjalne ciegna do otwierania maski. Sprawdz moze powinienies ja gdzies miec, albo Ci nie dali. (Mattig to to nie jest hehe). Co do grilka dolnego to mm takiego tzw Black Line. Jak chcesz go zobaczyc to daj cyna :):quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam tutorial jak samemu, domowym sposobem zaczernić ramki grilla :)

Dla tych co nie chcą wydawać prawie 4 stów na kolejny grill a chcą zmodyfikować wygląd autka to może być jakaś alternatywa.

http://audizine.com/forum/showthread.php?t=103669

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdeni jest takie: nie maluj tego!!! panietaj ze to jest chrom i jezeli go pomalujesz to wystarczy maly kamien i juz masz odprysk lakieru!!! wiem bo jz przerabialem temat. Nie jestes wstanie tak zatowic chromu zeby farba sie trzymala. To sa domorosle sposoby.

nie polecam

pozdr :quattro::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...