Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Gdzie kupić katalizator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie - czy możecie mi polecić dobry warsztat we Wrocławiu gdzie mogę wymienić katalizator wraz z plecionką i ile to kosztuje. Chodzi mi o zamiennik nie rzemiosło.

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie - czy możecie mi polecić dobry warsztat we Wrocławiu gdzie mogę wymienić katalizator wraz z plecionką i ile to kosztuje. Chodzi mi o zamiennik nie rzemiosło.

szkoda kasy :naughty: no chyba,że należysz do Greenpeace :decayed:
Opublikowano

Daruj sobie tego kata. Cena takiego cuda to nawet 500-600zł. Wstaw tłumik przelotowy w kształcie kata cena to 50 zł. Jak coś to pisz na PW udzie wszelkich informacji. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedzi ale chyba wymienię na nowy. Muszę tylko znaleźć dobry warsztat we Wrocławiu.

Opublikowano

Nowy katalizator to wydatek ponad 2000 zł i złącze jest w komplecie. Jeżeli planujesz założyć jakiś zamiennik to daj sobie spokój. Myślę, że twój oryginalny lepiej się spisuje niż będzie nowy uniwersalny zamiennik ale to jest twoja wola. Na twoim miejscu najpierw wymontował bym eksploatowany katalizator i ocenił jego stan.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za radę może masz racje. Moze zobaczę w jakim stanie jest stary.

Opublikowano

Panowie gdzieś kiedyś czytałem ,nie pamiętam za bardzo jaka firma to robi , ale robią takie cudeńka jak kawałek rury z kołnierzami , które to montuje się zamiast katalizatora.Mam ochote pozbyć się swojego ale wolałbym najpierw wypróbować i mieć możliwość powrotu do katalizatora.Może ma ktoś namiary na takie cuda?

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie gdzieś kiedyś czytałem ,nie pamiętam za bardzo jaka firma to robi , ale robią takie cudeńka jak kawałek rury z kołnierzami , które to montuje się zamiast katalizatora.Mam ochote pozbyć się swojego ale wolałbym najpierw wypróbować i mieć możliwość powrotu do katalizatora.Może ma ktoś namiary na takie cuda?

Pozdrawiam

Ja ma ten http://allegro.pl/item772112076_tlumik_przelotowy_z_nierdzewki_awg.html a dokładnie ten w środkowy. JEST SPOKO :hi:

Opublikowano

Panowie gdzieś kiedyś czytałem ,nie pamiętam za bardzo jaka firma to robi , ale robią takie cudeńka jak kawałek rury z kołnierzami , które to montuje się zamiast katalizatora.Mam ochote pozbyć się swojego ale wolałbym najpierw wypróbować i mieć możliwość powrotu do katalizatora.Może ma ktoś namiary na takie cuda?

Pozdrawiam

Ja ma ten http://allegro.pl/item772112076_tlumik_przelotowy_z_nierdzewki_awg.html a dokładnie ten w środkowy. JEST SPOKO :hi:

Ktory mialbym kupić , ten po prawej?

To dobre rozwiązanie ale pisałem ,że widzialem takie zastępcze rury z kołnierzami na śruby,wtedy łatwo wrócić do poprzedniego stanu.

Opublikowano

Panowie gdzieś kiedyś czytałem ,nie pamiętam za bardzo jaka firma to robi , ale robią takie cudeńka jak kawałek rury z kołnierzami , które to montuje się zamiast katalizatora.Mam ochote pozbyć się swojego ale wolałbym najpierw wypróbować i mieć możliwość powrotu do katalizatora.Może ma ktoś namiary na takie cuda?

Pozdrawiam

Ja ma ten http://allegro.pl/item772112076_tlumik_przelotowy_z_nierdzewki_awg.html a dokładnie ten w środkowy. JEST SPOKO :hi:

Ktory mialbym kupić , ten po prawej?

To dobre rozwiązanie ale pisałem ,że widzialem takie zastępcze rury z kołnierzami na śruby,wtedy łatwo wrócić do poprzedniego stanu.

Ja w swoim ADR mam ten środkowy. Z Kata na jałowym biegu wydobywał się metaliczny dźwięk. Po prosu kat się rozsypał. Nowy kat zajeb... drogi :> Wspawałem owy tłumik przelotowy i nie widzę żadnej różnicy. Ale jak masz kata dobrego to ja bym go nie ruszał.

Chyba bez spawanie sie nie obejdzie kat przecież jest zespawany z tłumikiem trgań lub barziej popularna nazwa plecionką :>

Suma sumarum jak kat do d*py to tłumik przelotowy najlepsze rozwiązanie, żadnych strumienic.

Przed zakupem tłumika przelotowego mierzyłem sub-miarką śr. rury, ale nie pamiętam dokładnie ile miała, na pewno 50 lub 55mm. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.