Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wymiana żarówek kierunkowskazów przednich


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy bo już mnie telepie!!!Próbuję wymienić żarówkę kierunkowskazu przedniego odgiąłem dźwigienkę jak na rys i nic!

Pcham ten zasr....klosz i nicczy mam to łomem robić?????coś odkręcić? już nawet połamałem tą dźwigienkę!!!!!!!!!!Szlag mnie bierze!!!!!

zar_wki.jpg

Sory za nerwa ale grzebię z tym 3godziny!A nie takie g się naprawiało

A jak dorwie Rudigera Etzolda od "Sam naprawiam"to mu swoje po niemiecku wyjadę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz lampy boscha czy valeo?? w przypadku boscha dzwigienka blokujaca jest przy lampie (chyba - lub na odwrót)i trzeba ja wyciagąć, następnie powinieneś scicną ten plasytki pomiedzy którymi ona jest i kierunek powinien wyść bez problemu, w valeo jest podobnie tylko sie rózni miejscem mocowanie tego zabezpieczenia, a moze ktoś przykleił na stałe ?? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark wielkie dzięki udało się tak jak napisałeś nie pisało że trzeba ścisnąć te plastiki!!!Extra o ten wyglad chodziło!!!Jak bede miał w końcu chwile zatel w sprawie pomocy przy tym kącie wtrysku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania. Dzisiaj na trasie zjarał mi się przedni lewy kierunek. Ludzie trąbili, że cham jestem bo nie używam kierunku :gwizdanie:. Na postoju otworzyłem maskę i zamknąłem, bo nic nie mogłem tam zrobić. To jakiś dramat tam jest. Ktoś wie co z tym g*** zrobić?

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...