Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shock3: w takich buciorach...........

uuuu to faktycznie można na nią powidzieć wół roboczy

Opublikowano
  • Autor

hehe, zmieniam buty w garażu obok, zapierniczam po kępkach trawy i nic jej nie jest. Kupiłem drugie auto dla żony ale z myślą o jezdzie na budowe też, ale okazało się że ona też zaczeła dbać o swoje niemiłosiernie i nie chce dać go do tyrania. :grin: Nawet podbiera mi kosmetyki do auta :facepalm:

Spoko - teraz całe to błoto zamarzło i jest git. Ogólnie teren jest po rozkopie koparką taki nieubity i jest nieciekawie, ale jak sie troche udepta to będzie ok.

Mam nadzieje że szybko wróci do normy jak było na wiosne.

a941fe80f233b461gen.jpg

Troche jak jej sie koła ubłocą i lekko sie zachlapie od dołu to nic jej nie będzie... Przeciez nie kupie 3 auta... a w sumie to B6 już też nie jest jakieś salonowe... jak by nie patrzeć to autko ma już prawie 9 lat. Trzeba dbać, czyścić, szanować itp. ale używać też trzeba. Wkoncu auto jest dla nas a nie na odwrót. no tak ? :grin:

Ani przez chwile nie przyszło mi na myśl kupowanie innego. A gdzie ja znajdę takie żeby tak dobrze jeździło, nic sie nie psuło i tak mało paliło ? :banan:

Połowa enonomicznych autek nawet by nie uciągneła takiego koła :polew:

Opublikowano

julo po prostu nie przesadza już z a4, b6 ma już swoje lata i teraz używa go przy budowie :grin:

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie. :polew: zobacz ile porothermu przywiozłem.

Opublikowano

widziałem, jak to upchałeś :shock3: aha rozumiem chcesz naciągnąć żone na zmiane sufitu :grin:

btw ten kolorek jest naprawdę nice :kox:

Opublikowano
  • Autor

myslałem że jak bardzo uślumpie ten biały sufit to będzie prawie czarny.

Opublikowano

hehe, też to jakiś sposób, ważne że cały czas do przodu :decayed:

Opublikowano
julo po prostu nie przesadza już z a4, b6 ma już swoje lata i teraz używa go przy budowie :grin:

b6 tyra na budowie żeby kupić młodszego brata b7 :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zimową porą - mróz nie pozwala na umycie niestety. Kiedy te mrozy puszczą ?

908782fe4fb72dda.jpg

Opublikowano

w przyszłym tygodniu ma być u nas +8 więc myjemy furki :banan:

Opublikowano

Jak możesz jeździć takim brudasem, moje umyte to możemy sie zamienić :decayed::decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie dzięki - właśnie dziś umyłem i już zamiana mnie nie interesuje :grin:

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 18:40 ----------

b674f3f38c885745.jpg

---------- Post dopisany 22-02-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 09:40 ----------

zmiana żarówek na LED

762a86525b155da4.jpg

b08287f0a94e4b87.jpg

cc96e61a78a6b73e.jpg

grucha przymocowana :

fbfa813515e43de9.jpg

Opublikowano

ładnie świeca musze luknac na zywo :decayed:

Opublikowano

ładny kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

82b7f1b424a56634.jpg

zima wróciła :banan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładniusia

Opublikowano

Józek Piczko pacz jak ładnie będzie kiedyś Twój Furacz wyglądał:decayed:

Opublikowano
Józek Piczko pacz jak ładnie będzie kiedyś Twój Furacz wyglądał:decayed:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

WITAM TEN TEST NA ZDJĘCIU NA AUTOSTRADZIE :) A CO MI SIĘ WYDAJE ŻE TEST BYŁ ROBIONY W POLSCE :grin: , POZNAJĘ PO LICZNIKU CO TAM PISZE RMF FM :decayed::wink::naughty:

Opublikowano

capslocka wyłącz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.