Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

 

W dniu 28.01.2018 o 15:30, Frond Side napisał:

tez muszę kiedyś tył w prądzie ogarnąć. Dobra robota :thumbup1:

Skąd jesteś bo jest koleś z forum z Czeladzi, co niesamowicie sprawnie to robi, szybko i w miare tanio.  Mi to ogarnął bo nie miałem do tego siły.

Edytowane przez julo23

Opublikowano

ponad 500km od Czeladzi :kwasny: a powiedz mi wszystko od podstaw robił czy już coś przygotowałeś? i w jakim czasie? tak pi razy drzwi 

Opublikowano
W dniu 28.01.2018 o 15:30, Frond Side napisał:

tez muszę kiedyś tył w prądzie ogarnąć. Dobra robota :thumbup1:

Jakbyś potrzebował boczkow tylnych pod elektryke to pisz, bo mam :).

 

Opublikowano

julo23 jaki ty masz kolor swojej audiczki lz5f ??

Opublikowano
23 godziny temu, MilUl napisał:

Jakbyś potrzebował boczkow tylnych pod elektryke to pisz, bo mam :).

 

okej będę wiedział gdzie uderzyć:)

Opublikowano

Dobra robota z pakietem. Aż prosi się o ledy minimum z allegro albo bardziej od Tomnika! :) 

Opublikowano

Dobra robota z pakietem. Aż prosi się o ledy minimum z allegro albo bardziej od Tomnika! :) 

Opublikowano
  • Autor

@Gac3k

Ledy do drzwi i pod fotele zamówione.   Reszta już jest zamontowana.  Jeszcze w tym tygodniu wejdzie LED H7 żarówki. Zobaczymy jak to świecie ten xenon dla ubogich

@piotrek--1989

sprawdze ale chyba tak jak mówisz.

@Frond Side

Ten kolega wszystko sam ogarnął,  nawet chciałem coś pomóc ale tak zaiwianiał sam że nie chciałem mu sie wpierniczać.

Cały pakiet oświetlenie (drzwi i pod fotelami)  oraz szyby elektryke z tyłu zrobił mi w jeden dzień.

Dużo pierniczenia było z wiązkami od modułu do słupka B.   Ale wszystko działa jak ory.   Zaświecają się tak jak w ory  - tylko te lampki przy których otworzysz drzwi a nie wszystkie. 

 

 

Edytowane przez julo23

Opublikowano
  • Autor

Nowy modzik juz czeka. Tylko trzeba zarezerwowac troche czasu....

Doszla tez nowa felga na nastepna zime i ledzik na krotkie do przetestowania jak to świeci.

FB_IMG_1518378470962.jpg

FB_IMG_1518378474559.jpg

FB_IMG_1518378500448.jpg

FB_IMG_1517947542458.jpg

Screenshot_20180202-203248.png

Edytowane przez julo23

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł wreszcie czarny sufit

 

 

Opublikowano
10 godzin temu, julo23 napisał:

Wpadł wreszcie czarny sufit

Przesłonę szybra wymieniałeś osobno, czy z całym szybrem?

Opublikowano
  • Autor

Z całym szyberdachem bo dostałem gratis,   a że był w pełni sprawny to go wrzuciłem.

Wiem o co ci chodzi... też sie nad tym zastanawiałem...  ale odpuściłem i nie ruszełem tego bo nie miałem takiej konieczności.

Szyber się trzyma na 6 czy 8 nakrętkach.  Łatwo go zdemontować jak już sufitu nie ma.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Pany... kilka osób mnie pyta o to audi.    Na ile byście wycenili ?  

EDIT. 

  Dziś po nią przyjeżdzają i zabierają.....   buuuuuuuu

Edytowane przez julo23

Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎22‎.‎02‎.‎2018 o 09:34, afroo. napisał:

Przesłonę szybra wymieniałeś osobno, czy z całym szybrem?

Wiem jak się wymienia przesłonę.   Bardzo prosto  ale trzeba szyberdach mieć wyjęty.

 

 

 

SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY.

 

Wróciłem do A3 8p  i kupuje też  A4 B7.    Temat do zamknięcia.

Edytowane przez julo23

Opublikowano
14 godzin temu, julo23 napisał:

kupuje też  A4 B7

Z jakim silnikiem ?

Opublikowano
  • Autor

BRD 2.0TDI 170

Opublikowano

Nie szkoda było sprzedawać B6 żeby przesiąść się na prawie taki sam samochód ?

Opublikowano
  • Autor

po 10 latach to nawet bentley sie znudzi

Opublikowano

Mniej wiecej w tym samym czasie kupiliśmy B6stki, ja jeszcze swoją trzymam??

chociaz juz przymierzałem sie do C7

Opublikowano
W dniu 28.10.2018 o 10:57, julo23 napisał:

po 10 latach to nawet bentley sie znudzi

Dlatego kupujesz taki sam samochód tylko po dużym lifcie ? ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.