Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Obszycie kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale ja nie ma zwyklej tylko z ski

Opublikowano

czy oplaca sie taka kierownice obszyc???

766652471.th.jpg

Opublikowano

czy oplaca sie taka kierownice obszyc???

766652471.th.jpg

Jasne :naughty:

Ja miałem obszytą właśnie taką kierownicę ( B5 4-ramienna ) :wink4:

Jak znajdę to wrzucę foto .

Opublikowano

Jasne :naughty:

Ja miałem obszytą właśnie taką kierownicę( B5 4-ramienna ) :wink4:

Jak znajdę to wrzucę foto .

A mniej wiecej na jaki wzor???

Opublikowano

Cała w skórze perforowanej..czarne nici.

Jak dla mnie kosa :wink4:

Opublikowano

raggaman spróbuj jakies zdjecia rozkminic zeby mi pokazac i bedzie git

Opublikowano

raggaman spróbuj jakies zdjecia rozkminic zeby mi pokazac i bedzie git

No niestety obszukałem picasa i nie mam zdjęc kierownicy :wallbash:

A co lepsze temat z moim byłym A4 też zniknął z forum.

Opublikowano

A co lepsze temat z moim byłym A4 też zniknął z forum.

Jak Ci mógł zniknąć ? :mysli:

Opublikowano

A co lepsze temat z moim byłym A4 też zniknął z forum.

Jak Ci mógł zniknąć ? :mysli:

Nie wiem..złe Adminy wykasowali :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czerwone nitki do niczego nie będą Ci pasowały. Cała z perforowanej lepsza ..bo nie ma tylu szwów i duuużo lepiej wygląda :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

ale terz szybciej sie sciera podobno jak jest cala z perforowanej

Opublikowano

ale terz szybciej sie sciera podobno jak jest cala z perforowanej

Jak to jest możliwe skoro to jest taka sama skóra tylko jedna ma dziurki, a druga jest gładka.

To zależy od jakości materiału oraz odporności na ścieranie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie nie bo na moj tak myslenia jezeli sa dziurki to szubciej sie zetrze niz jezeli jest gladka powierzchnia

Opublikowano

no wlasnie nie bo na moj tak myslenia jezeli sa dziurki to szubciej sie zetrze niz jezeli jest gladka powierzchnia

To że ma dziurki to tylko lepiej wygląda i mniej Ci się dłoń poci :decayed:

Opublikowano

no wlasnie nie bo na moj tak myslenia jezeli sa dziurki to szubciej sie zetrze niz jezeli jest gladka powierzchnia

To że ma dziurki to tylko lepiej wygląda i mniej Ci się dłoń poci :decayed:

A zanim sie wytrze to Ty auto już zmienisz ;).

No chyba ze ma u Ciebie dożywocie :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

spodziewalem sie odp ze szybciej auto sprzedam:D ale tak z rok moze 2 zostawie sobie go jeszcze

Opublikowano

ja nie dawno skorzystalem z uslug tapicera i dalem do obszycia kiere i galke :) zrobilem dzisiaj fotki ale juz troche ciemno wiec z lampa, w swietle dziennym wyglada to lepiej. Foty :

efTy0.jpg

efYxi.jpg

normalnie jak w S-line :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.