Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Śnieg i wycieraczki


Waldek1

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj spadł pierwszy śnieg a moje wycieraczki zwariowały nie mogłem ich wyłączyć nie wiem co się stało, po wyłączeniu kluczyka wycieraczki się zatrzymywały, natomiast przy włączonym kluczyku i silniku cały czas chodziły nie można ich było wyłączyć, dopiero jak dokładnie usunąłem śnieg z szyby wycieraczki udało się wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas deszczu nic takiego się nie dzieje, a może nie zwróciłem na to uwagi muszę to sprawdzić, dzisiaj prawie cała szyba była zasypana może dlatego sensor zadziałał a może to tylko zwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się muszę na to zwrócić uwagę, mam ten samochód od roku i coś nowego w nim odkrywam np. spryskiwacze przednich reflektorów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się muszę na to zwrócić uwagę, mam ten samochód od roku i coś nowego w nim odkrywam np. spryskiwacze przednich reflektorów itp.

Oblukaj szybę w okolicy mocowania lusterka wstecznego czy tam nie masz "magicznego oczka" i będiesz miał jasnośc w temacie. Same z siebie raczej nie włączaja się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem identyczny przypadek hehe. juz bylem zalamany ze padła mi elektryka. Wycieraczek nie dalo sie zatrzymac, nawet na przekreconym zapłonie chodzily caly czas. Zatrzymywaly sie po wyłaczeniu zapłonu. Po wyjsciu z auta odsniezylem szybe i nadszybie bo było cale zawalone sniegiem i o dziwo wycieraczki dalo sie wyłączyc. Nie wiem musze poszukac czy nie mam tego sensora deszczu albo snieg cos namieszal. zastanawia mnie jeszcze jedno ??? na manetce wycieraczek mam taki przełącznik chyba 4 stopniowy??? do czego to jest bo myslałem ze chodzi o reczne ustawienie predkosci wycieraczk ale na kazdym poziomie ruszaja sie z ta sama czestotliwoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy sensorze deszczu prędkości sam nie dobierzesz bedzie machał dopóki nie bedzie suchej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...