Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Opony bierznikowane


rudik22

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze nie porównuję tego do używek, bo używka to śmieć (dla mnie).

Niestety. Taka jest prawda, że większość lśniących używek pochodzi z kontenerów na śmieci przy niemieckich serwisach. Z jakiegoś powodu tam trafiły ;)

A co do samych "bieżników", to nie mówię, że z każdej spadnie, ale ryzyko zawsze jest. A jak już spadnie, to obyś w tym momencie jechał pomału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nalewki w mondeo wytrzymały całe 2 miesiące :gwizdanie: Po tym okresie pojawiły się tak wielkie bąble od środka że wulkanizator jak zobaczył był zszokowany że nie pękły. A kierowica latała na wszystkie strony :naughty: Także nigdy więcej nalewek :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kupiłem 2 sztuki jakieś włoskie nadlewki do sierry szkoda gadac po pierwszym porządnym hamowaniu zaczeło się bicie na kierownicy drgania itd szkoda gadac wiecej juz nie zrobie takiego błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w większości podobnych tematów wypowiedzi są zróżnicowane. A powodem tego może być to jaka opona została poddana bieżnikowaniu (firma, jej stan na dzień bieżnikowania), firma która bieżnikuje opony... Pewnie jest jeszcze kilka aspektów, które na to wpływają. Jedni trafili na dobrą robotę, inni na nieco gorszą i nigdy nie będzie jednozancznej opini bo jak widać raczej jest to wypośrodkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aktualnym aucie nalewki to była by pomyłka..

Nalewka za szt. / 90-100 zł

Falkeny za szt. / 124 zł

:decayed:

I bez stresu czy odleci guma czy nie..czy zje mi ją w ciągu tygodnia bezlitosna toń czarnego asfaltu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...