Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z klockami (brak kabla)


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

Klubowicze zakupiłem dziś klocki ori do mojego a4, sharana i passka od kumpla. I jest problem bo mój komplet ma tylko jeden klocek z czujnikiem sharan tez a passek ma dwa. I tu pytanie bo jeszcze nie braliśmy się za wymianę jest możliwość ze tak ma być albo teraz tak to sprzedają z jednym czujnikiem( jedna strona) albo jest to jaki badziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś klocki z czujnikiem na tył ?? :cool1

W tym roczniku nie, ale są również z czujnikami zużycia na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś niezłą głupotę Kolego :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

te klocki od sharana które własnie załozyłeś maja szerszą powierzchnie trącą o kilka mm

i będa trzec po krawedzi, klocki sa kierunkowe i maja tylko jeden kabel na strone

poniewaz producent uważa że będa sie zuzywac równomiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodziło o to że kostka jest na jednym klocku na stronie

czyli sa dwa klocki z kablami i dwa bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem jest taki ze tylko jeden klocek ma kabel, ze niby tylko na jedna stronę z czujnikiem. I tu pytanie tak se to producent wymyślił albo wadliwe jakieś kurde to jest.[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 21:04_________________________________________________

A dlaczego maja szersza powierzchnie? Nie rozumie dlaczego maja trzeć po powierzchni? Dlaczego sprzedają je jeśli są szersze i coś będzie nie tak. Zdziwiło mnie to bo pierwszy raz się spotkałem z czujnikiem z jednej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wy rozmawiacie, a chyba sie nie rozumiecie :>

kolega Filutek nie kupil tych klockow do swojej A4 tylko do Sharana kolegi i pyta na forum Audi czy VW Sharan ma obydwa klocki z czujnikami, dobrze rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wy rozmawiacie, a chyba sie nie rozumiecie :>

kolega Filutek nie kupil tych klockow do swojej A4 tylko do Sharana kolegi i pyta na forum Audi czy VW Sharan ma obydwa klocki z czujnikami, dobrze rozumie?

to szczęśliwie mamy juz za sobą :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...