Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego to już widzieliśmy, wódz czarna chmura z Republiki Czeskiej :sarcastic:

Nie mowie ze nie, baki puszcza ale moc jest ;) To swiadczy o tym ze jednak sie da wyrezac grubo 2.5 :)
Opublikowano

Tego to już widzieliśmy, wódz czarna chmura z Republiki Czeskiej :sarcastic:

Nie mowie ze nie, baki puszcza ale moc jest ;) To swiadczy o tym ze jednak sie da wyrezac grubo 2.5 :)

Tego to już widzieliśmy, wódz czarna chmura z Republiki Czeskiej :sarcastic:

Nie mowie ze nie, baki puszcza ale moc jest ;) To swiadczy o tym ze jednak sie da wyrezac grubo 2.5 :)

Wierz mi, że się nie da, przynajmniej do jazdy na co dzień :wink4:

Tak....tak..., A 1.8T reza się na 400KM bez wymiany tłoków i korb (tak jak to niektórzy na audizine eksperymentowali) i też pojedzie jakiś czas może, ale spróbuj tym jeździć na codzień.

Opublikowano

w praktyce pogadaj ze Stamlejem lub Piotrusiem z AKP to ci powiedza. Zreszta ten temat byl praktycznie wyczerpany wlasnie na AKP. Wypowiadaja sie tam ludzie, ktorzy maja wgrane softy przez sserwis i z tego co wiem sa zadowoleni, bo roznica jest duza. Wiec jak widac w praktyce rowniez.

Stamlej i Piotrus to niezli bajkopisarze momentami :kox:

Juz nie wspomne co za rewelacje mi kiedys owy Stamlej na GG sprzedawal... moglbym wkleic tutaj, ale po co? :D

Poki nie zobacze prawdziwego wykresu na 220PS w 2.5TDI to nadal bede uwazal, ze to totalna abstrakcja :kox:

SSerwis wrzuca gotowce z niemieckiej firmy i wcale nie jest to MTM :D

Opublikowano

Flyer powiedz mi czy miales okazje jezdzic przykladowo allroadem z moca seryjna i takim po ww modyfikacji??

Opublikowano

Flyer powiedz mi czy miales okazje jezdzic przykladowo allroadem z moca seryjna i takim po ww modyfikacji??

A co to ma do rzeczy?

Sugerujesz, że d*** jest lepsza do pomiarów niż hamownia?

D*** odróżni 200 PS od 220 PS?

Pokażcie w końcu wykres tych MTMowych 2,5 ti-di-aj zrobiony na którejś z uznanych hamowni.

OT: ładnie Trzeniu kadrował żeby przebiegu nie pokazać :decayed:

Opublikowano

mysle ze nie z duza dokladnoscia jak hamownia ale mysle ze jest to poki co jedyny sposob sprawdzenia bez wykresu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.