Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak dziala ETKA


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos mi jest w stanie sluzyc rada.

Mam nr vin samochodu i chce sprawdzic cos w etce ale chce aby lista czesci dostepnych w programie odnosila sie tylko tego auta o tym nr. vin.

Gdzi go mam wpisac aby pracowac tylko na tym konkretnym aucie.

Jesli nie wiecei o co mi chodzi to podam przyklad.Mam vin auta w ktorym jest filtr czaseczek stalych ( kod silnika BRD ) po jego wpisaniu dalej jednak widze liste czesci ze np moze byc katalizator dla silnika BLB , BPW itp. Jak zrobic abym mial tylko te czesci ktore przylaleza do wpisanego vin ?

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musisz mieć oryginalnej ETKI żeby kożystać z takich opcji. Mój znajomy mechanik ma najnowszą Etke(nie wiem dokładnie jaką ale się dowiem) nie oryginalną i ta opcja działa normalnie.Wiem bo ostatnio szukałem gratów do mojego auta.A to wszystko dzięki naszym Wschodnim sąsiadom którzy ją tak zcrackowali ze Ciągnie wszystkie info tego typu z ich serwerów a nie z niemieckich więc jest w 100% bezpieczna. Nie pytajcie skąd oni mają dostęp do takich danych bo nie wiem i nie chcę wiedzieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musisz mieć oryginalnej ETKI żeby kożystać z takich opcji. Mój znajomy mechanik ma najnowszą Etke(nie wiem dokładnie jaką ale się dowiem) nie oryginalną i ta opcja działa normalnie.Wiem bo ostatnio szukałem gratów do mojego auta.A to wszystko dzięki naszym Wschodnim sąsiadom którzy ją tak zcrackowali ze Ciągnie wszystkie info tego typu z ich serwerów a nie z niemieckich więc jest w 100% bezpieczna. Nie pytajcie skąd oni mają dostęp do takich danych bo nie wiem i nie chcę wiedzieć :gwizdanie:

podzielam wypowiedz kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...