Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] pomocy wspomaganie kier. nie działami przy niższych temp.


lukas8512

Rekomendowane odpowiedzi

niecały rok temu siadła mi pompa wspomagania, wymieniłem na nówkę ale zamiennik (250zł) i płyn było ok pózniej ,jakoś kilka tygodni temu zaczęło się robić chłodnawo, i także zaczęło się coś dziać ze wspomaganiem, to znaczy np rano gdy chce jechać do pracy,po odpaleniu silnika to w prawo jak skręcić kierownicą ,wspomaganie nie działa w lewo natomiast wszystko okey lub odwrotnie ,wspomaganie zacznie działać dopiero jak siłą przekręcę kierownica kilka cm w lewo lub w prawo(zależnie w którą stronę nie działa ) w tedy wspomaganie się załączy, z początku słabo ale po chwili sie rozkręci i jest już ok,czasami jest tak że w żadną nie działa i w tedy muszę pokręcić kierownicą w obydwie strony, pózniej samochód może być nie ruszany i będzie wszystko w porządku ,a czasami nie, rano ponownie ta sama historia, spostrzegłem także ze siła jaka muszę włożyć i długość skrętu kierownicy jest uzależniony od temp,może to tylko złudzenie lub przypadek ale tak mi się wydaje, czym zimniej tym gorzej,

proszę pomóżcie w jakiś kolwiek sposób, dodam że posiadam audi a4 97r 1,9tdi 110 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...