Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czujnik/termistor podgrzewanych foteli


gadam13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety moja niunia ma zimne foteliki :angry: więc postanowiłem to naprawić tzn. stworzyć od podstaw.

Temat mniej więcej rozgryzłem tzn. więcej niż mniej.Jestem na etapie gromadzenia potrzebnych części.

Utknąłem przy czujniku temperatury fotela , który na schemacie jest opisany jako: "DRIVER/PASSENGER SEAT TEMPERATURE SENSOR". Znajduje się on oczywiście w siedzisku fotela i tu moje pytanie :potrzebuje jakieś dane techniczne tego elementu -numer katalogowy , typ części, czy to jest termistor czy termostat ,jeżeli termistor

to jakiej wartości,jeżeli termostat to na jaką temperaturę zadziałania,fotkę tego elementu?

Jeżeli już wszystkie potrzebne informację i elementy zgromadzę postaram się zamieścić "felieton" w dziale warsztat

z realizacji przedsięwzięcia :)

oFH_i.jpg

[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 17:14_________________________________________________Panowie poszukuję również schematów elektrycznych A4 B5.Nie takich jak w "Sam naprawiam..." ale takich jak zamieszczony powyżej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bin85 serdeczne dzięki :hi: za schemacik , jak będziesz nad bałtykiem w zachodniej części zapraszam na browar.

Wracając do tematu termistora/termoelementu , może ktoś z kolegów posiadający ciepłe foteliki w B5

mógłby przy okazji zmierzyć pin-3 we wtyczce regulatora podgrzewania znajdującego się w panelu klimatronika.Jeśli ten element to termistor chciałbym znać wartość rezystancji na tym kablu powiedzmy w mniej-więcej znanej temperaturze otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz :good:

Free large file hosting. Send big files the easy way!

Co do czujników temperatury to niestety Ci nie pomogę.

Można prosić o reUP schematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...