Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z nawiewem


Mroz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. tak jak w temacie jest napisane mam problem z nawiewem a konkretnie chodzi o nawiew przedniej szyby po prostu nie dzila! wszystkie pozostale dzialaja bez zarzutow. Nie wiem, czy powodem tego jest migajacy wyswietlkacz klimy? raz sie wyswietla temp. raz nie. prosze o porade.

z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie są te wtyczki. Nie jestem mechanikiem, ale jeżeli mogę to sam bym sobie to naprawił? też mam problem z nadmuchem w aucie. Niby pokazuje na ekranie, że dmucha, a nie dmucha (i to z każdym nawiewiem tak mam, nie tylko na szybę). Wymieniłem wczoraj bezpiecznik, bo myślałem, że problem jest właśnie w nim. Co ciekawe, po wymianie, po włączeniu zapłonu (dwa razy włączałem zapłon), dmuchało aż miło. Dzisiaj rano odpaliłem auto i już nie dmuchało. Może faktycznie to są te wtyczki o których mówicie, tylko gdzie ich szukać? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi wyskakują na climatroniku dwa błedy w ty 1c to jest 13.7 i 15.7 no i oczywiscie niedmucha na przednia szybe,przestało nagle próbowałem to vagiem ruszyć ale nic tylko tak dzwnie bzyczy jak sie robi test wyjść i nic...no i mam problem czy mam rozbierać cała deske??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...