Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Wykres z hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka dni temu odwiedziłem hamownie w Zielonej Górze.

Poniżej wykresy.

Wykonano dwie próby:

- z power boxem alpin'a + 15 koni mocy więcej

- bez power boxa

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb820d45a1ef4d41.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e371533d9c771ed4.html

Proszę o komentarze pomiarów

pozbądz sie boxa i zrób program

silnik masz w dobrym stanie po programie bedziesz miał większa moc i moment

Opublikowano
  • Autor

auto ma najechane 130tyś.

Prawie miesiąc w Polsce.

Od momentu kiedy zrobiłem hamownie jeżdżę bez boxa... tylko mocy mało :wallbash:

We wtorek zrobię logi i okaże się jaki jest faktyczny stan silnika

Opublikowano

auto ma najechane 130tyś.

Prawie miesiąc w Polsce.

Od momentu kiedy zrobiłem hamownie jeżdżę bez boxa... tylko mocy mało :wallbash:

We wtorek zrobię logi i okaże się jaki jest faktyczny stan silnika

Logi ????? do czego????

no chyba że cos mu dolega

rób program i po temacie

Opublikowano
  • Autor

właśnie chce sprawdzić czy coś dolega.

Chce sprzedać w ogóle tego boxa, ale chyba nikt mi go kie kupi :angry:

Opublikowano

wyszlo ci indentycznie co mi w serii(tyle ze ja bylem hamowany w cieply dzien)jednak power box ,a program to roznica :evil:

Opublikowano
  • Autor

ma różnicę ciepły a zimny dzień??

W ogóle da się coś konkretniej powiedzieć na temat silnika w jakim jest stanie itp??

Czy ogólnie dobry stan??

Opublikowano

no pewnie czym mniejsza temp na dworze tym lepsze wyniki(chlodniejsze powietrze)

zobaczysz jak sie jezdzi przy 10C, a jak przy 30C po prostu przepasc :)

Opublikowano
  • Autor

no u mnie było około 8 -9 stopni ciepła

Kolega też ma AJM'a ?? :good:

Opublikowano

tez mam AJM u mnie bylo 24C

Opublikowano
  • Autor

czyli jeśli auto trzyma serie tzn ze silnik w porządku??

po drugie nie hamowałem po to, żeby sprawdzić stan silnika tylko żeby sprawdzić jak box wpływa na auto ile daje mocy i jakie charakterystyki uzyskam

a jeśli dodatkowo dowiem się czegoś o stanie auta to BARDZO DOBRZE !! :naughty:

wogóle mam w planie chip, ale nie wiem czy do tego nie wymienić jeszcze turbo i pompki, żeby jeszcze podbić z mocą... zastanowie sie, ale

wszelkie zmiany napewno w nowym mroku :decayed:

Opublikowano

jakby cos bylo z osprzetem silnika i z sercem nie tak, to by wyszlo na hamowni :good:

Opublikowano
  • Autor

to ok, bo planuje dbac o auto, i bardzo dobrze, że wydane pieniądze nie poszły na marne, że auto w dobrym stanie.

Musze boxa sprzedać, 700Euro nówka sztuka kosztuje na stronie alpina... ale kto mi to kupi. Z chęcią już teraz zrobiłbym program ale nie ma za co :kwasny:

Opublikowano

wystaw to na aukcji może ktos sie skusi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.