Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problemy z komputerem. Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dziś ojca stacjonarny kwadraciak zaczął szankowac..to znaczy po włączeniu ładuje się po czy sam robi restarta :angry:

Co może byc przyczyną ? Jeszcze rano chodził supa gut :naughty:

Ps. Nie ma tam poinstalowanych programów, świeżo po formacie, nie były oglądane filmiki porno ani nagie kobiece pośladki :decayed:

Opublikowano

Wydaje z siebie jakieś dziwne dźwięki przy tym? :wink4: w którym momencie robi sie resecik? Już system odpalony i widać pulpit?

Opublikowano
  • Autor

Wydaje z siebie jakieś dziwne dźwięki przy tym? :wink4:

Coś w stylu..." Napraw mnie " :decayed:

Nic nie słychac :P

w którym momencie robi sie resecik? Już system odpalony i widać pulpit?

Niet.. reset zaczyna się w momencie gdzie jest czarny ekran pisze jaki Bios itp. :decayed:

Opublikowano

rozkręć dziada i sprawdź czy wszystkie taśmy i kabelki są dobrze podpięte, ja miałem podobny problem jak karta graficzna mi się wypięła :rolleyes: Tylko wtedy był jeszcze dziwny pisk, dość długi przy odpalaniu :wink4:

Opublikowano

Zostaw na noc, moze sie wlaczy.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zostaw na noc, moze sie wlaczy.. :naughty:

Stoi cały dzień i nie doszedł jeszcze do takich pomysłów :decayed:

rozkręć dziada i sprawdź czy wszystkie taśmy i kabelki są dobrze podpięte, ja miałem podobny problem jak karta graficzna mi się wypięła :rolleyes: Tylko wtedy był jeszcze dziwny pisk, dość długi przy odpalaniu :wink4:

Samo by się nie wypieło :mysli:

Opublikowano

Samo by się nie wypieło :mysli:

u mnie się wypięło :rolleyes: sam nie wiem jak :naughty: albo dysk Ci się spierdzielił :mysli:

Opublikowano

Wydej mi sie, ze albo RAM, albo zasilacz, gdyby to byl dysk to by ci napisal komunikat, ze nie moze systemu zaladowac, lub cos w ten desen.

Polecam wypiac kosc ramu jesli masz 2 lub wieciej i sprawdzic wypinajac kazda po koleji , lub porzyczyc od kogos zasilacz i podpiac

Opublikowano

Miałem identyczne objawy - uszkodzona płyta główna.

Opublikowano
  • Autor

Miałem identyczne objawy - uszkodzona płyta główna.

Fpiz*u :kwasny:

Co lepsze jaja..włączyłem kompa a na monitoringu ciemna noc :bag:

W dodatku zaczął piszczec - jeden sygnał w odstępie 2 sekundowym :decayed:

Opublikowano

zanim zaczniesz majstrować przy tasmach itp zrob podstawową czynnosc: zresetuj BIOS. albo zworką na płycie gl albo wyjmij baterię CR 2032 z plyty na kilka sec.

Opublikowano
  • Autor

zanim zaczniesz majstrować przy tasmach itp zrob podstawową czynnosc: zresetuj BIOS. albo zworką na płycie gl albo wyjmij baterię CR 2032 z plyty na kilka sec.

Zią.. Twoja rada jest niezwykle cenna ..ale brzmi dla mnie mniej więcej tak $!@$%^&*(*&^ :wink4:

Gdzie jest te zworek i bateryjka ? :decayed:

Opublikowano

bateria jest naplycie gl

tutorial:

1. otworz boczna sciankę kompa. (lewą)

2. zlokalizuj baterię (duza, srebrna, płaska) jest gdzies na dole płyty. ( jaka masz płyte???)

3. podwaz ja delitanie malym plaskim i wyjmij na kilka sec

4. wloz z powrotem

5. odpal kompa

Opublikowano
  • Autor

Komp podjechał do serwisu. Rozebrali na części..poskładali i stwierdzili, że wszystko jest ok. Tylko trza system przeinstalowac :naughty:

Można przymknąc temat :hi:

Dzięks :good:

Opublikowano

Samo by się nie wypieło :mysli:

u mnie się wypięło :rolleyes: sam nie wiem jak :naughty: albo dysk Ci się spierdzielił :mysli:

Ragga miałem w kwadraciaku ten sam błąd , w sumie problem jakieś 2 lata temu,

o ile dobrze pamiętam to był to problem z płytą główną,

Hard Disc odpada bo jeśli jest problem z dyskiem to komp będzie się restartował w momencie gdy płyta główna go wykrywa czyli zaraz po włączeniu, :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Damian :decayed:

Zrobiłem formata i kwadraciak za***rdala jak dzikie prosie na rodeo :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.